Yün Kumaş Alınır.

yün kumaş
yün kumaş

Yün Kumaş.

Yün son derece çok yönlüdür ve daha büyük olasılıkla yıpranmış parçaları başka bir malzeme daha vücudunuzun.

yün kumaş
yün kumaş

Yün, farklı örgüler ve bezler, tepeden tırnağa erkek giyimde ekinler kadar:kapaklar ve diğer şapka çorap,Kravat,Suits & ceketler,Kazak,Manto ve diğer giyim,Eldiven,Uzun iç çamaşırı,Pantolon,Çorap

Kumaş AlanlarNeden tüm yün giysiler? Pamuk veya sentetik liflerden biraz daha kaprisli, bu yüzden bazı erkekler bütün bu kıyafetler pamuk alternatifler aramaya için cazip olabilir. Ve genellikle bunları bulabilirsiniz – ama her zaman doğru seçim değil. Yün pamuk yoksun bir kaç temel özellikleri kullanır:

Görünüm.   Yün derin, zengin dokulu ve kalın kumaşlar içine dokunmuş olabilir. Kalın, kumaş alan iplik çok ince ve ipeksi iplikleri bir şey yapabilirsiniz. Elde edilen kumaşlar dokunmak için son derece hafif ve yumuşak kalın, tüylü ve kaba kadar uzanabilir. Herhangi bir form yün bile en ince pamuk ürünleri gerçekten maç olamaz buna bir zenginlik ve gövdeye sahip.

yün kumaşParça Kumaş. Sıcaklık .   Yün son derece iyi ısı tutar. Biz giyim için kapalı kesme önce kumaş tüm sonra, ilk etapta sıcak kalmak için büyümek ne – vücudun ısı ısıtın nerede ince tüyleri tuzak hava ve yakın tutmak. Hatta ince yün ceket ya da kazak hareketi ve egzersiz çekirdek ısısı uydurarak, özellikle de sizin için sıcaklık bir çok ekler. Sıcak hava “tropikal” yünler giyen yalıtım bir iş çok iyi yapıyor onu tutmak için çok ince liflerden kasten gevşek dokunmuş gerekir.

Esneklik.   Yünlü bezler onların şekil tutun ve uzun bir süre son çünkü Terziler takım elbise ceket için yün tercih ediyor. Çalışmak için uzun bir zaman alabilir yün kıvrımları kumaş alımı yapanlar veya kırışıklıklar – Sen yün çünkü kumaşın eğilimi onları katlama bir şekil almak ve tutmak yerine ceket asmak! Sert kumaşlar tutun ve pamuk olabilir çok daha uzun bir eşdeğer giysi daha yıpranmış yamalar karşı. Yirmi veya otuz yıl hiçbir şey düzgün tedavi edilen yün ise; aynı boyutu büyürse babaların sıklıkla oğulları üzerine iyi takım elbise geçebilir.

Parti Kumaş Alan. 

yün kumaşSu Direnci.   Bir biraz tanınmamış özellik, yün de son derece suya dayanıklıdır. Hala orijinal hayvansal kaynaklı yağ lanolin sahip Tedavi edilmeyen yünler neredeyse su geçirmez olabilir ve hatta ince yünler bazı koruma sağlar tekleme kumaş alanlar. Yün lifleri çok emici ve içinden kaçak başlamadan önce su içinde ağırlığının yaklaşık% 20’sini banyosu yapabilirsiniz. Son derece ıslak ve soğuk iklimlerde tayfa ve balıkçılar geleneksel olarak korunması için ham yün sıkı dokunmuş kazak yıpranmış.

Yani yün bakım ve yün fiyatları ile koymak için bir nedeni var. İyi görünümlü ve sağlam – “lüks” kumaş aynı zamanda bir çok pratiktir. Biz takım elbise ve kaban, en azından, stok kumaş alanlar (bazı takım elbise sağlamlık veya esneklik için sentetikler küçük bir harmanlama içerebilir, ve kaban genellikle ek materyallerle su geçirmez olan) yün öncelikle yapılmasını öneriyoruz.

En iyi soğuk hava kazak da yün olacaktır; ince katman içindir ham kumaş alanlar kazak erken sonbaharda ve ilkbahar geç daha az ısı tutucu pamuk daha iyi yapmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın