İş için bluz Modelleri

Bluz Modelleri bayan,Bayan Penye Bluz Modelleri,Uzun Kollu penye Bluz Modelleri,Koton Bluz,Kadın Bluz Modelleri,Abiye Bluz,Askılı Bluz,Crop Bluz,bluz kumaşı alanlar,bluzluk kumaş alanlar,kilo ile bluz kumaşı,bluz kumaşı satanlar,bluz kumaş fiyatı,bluz satan yerler,bluz modası,2022 bluz modası,2023 bluz modelleri,

İş için bluz Modelleri

Günlük kullanım için – hem sportif hem de iş tarzı. Çoğu zaman bir erkek gömleği gibi görünür, alçakgönüllülük ve ciddiyetle ayırt edilir. Kısa veya uzun kollu, devrik yaka veya dik yaka ile dekore edilmiştir. Bu tür bluzlar hafif ama aynı zamanda pratik, pastel renkli kumaşlardan yapılmıştır. Genellikle çiçek desenli veya çeşitli desenlere sahip modeller vardır.

Klasik tarz – romantik tarihler, yürüyüşler, partiler için. Alışılmadık bir kol ve yaka tasarımına sahiptir. Bu bluz, çeşitli dekoratif unsurlarla karakterize edilir – fırfırlar, kıvrımlar, fırfırlar, danteller, nakışlar, vb. Bir veya iki omuz açılarak görüntüyü daha baştan çıkarıcı hale getirir. Bluzlar ipek, şifon, triko veya terylenden dikilir.

BLUZ KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALIYORUM… 0536 336 43 43

Gardırobun çeşitli unsurlarıyla birleşerek her yerde giyilmeye başladı. Bluz, geleneksel elbiselere harika bir alternatif haline geldi ve birçok kadının dikkatini çekti. O zamandan beri, modaya uygun baskıların sayfalarında kıskanılacak bir sıklıkla yeni bluz modelleri görünmeye başladı.

Bayan gömlek kumaşları. Erkekler ve kadınlar, çıplak vücutlarına keten veya yünden dokunmuş bir gömlek benzeri giyerlerdi. Çoğu zaman kolları, herhangi bir desen veya süslemesi yoktu. Ancak bir süre sonra sıradan bir kumaş parçası “iç giyim” statüsünü terk etti ve diğer giysiler kadar akıllıca dekore edilmeye başlandı.

Bugüne kadar, bluzun görünümü önemli ölçüde değişti. Her zamanki keten ve yüne – şifon, dantel, triko, ipek, pamuk,vb. Pek çok başka kumaş eklendi. Böyle bir giysi, sahibine olağanüstü bir kadınlık ve çekicilik kazandırdığı için yılın herhangi bir zamanında giyilebilir. Ve her türlü dekor, çeşitli kumaşlarla birlikte, bir kadın için benzersiz bir bluz modeli satın almanıza veya dikmenize izin verir.

Bu fotoğraflar ilginç stiller gösteriyor

İlginç bir şekilde, bir bluz, yalnızca kadın giyimine atfedilebilecek birkaç şeyden biridir. Yardımı ile her bayan, işten romantikliğe kadar kendisi için uygun bir imaj yaratabilir. Figür için doğru stili nasıl seçeceğinizi ve bu şeyi zevkli bir şekilde dekore etmeyi öğrenirseniz, bunu yapmak kolaydır.

Çoğu moda tutkunu, mevsim ne olursa olsun bluzların her zaman alakalı olduğu konusunda hemfikirdir. Bu pozisyon, her yıl çeşitli bluz modelleri sunan moda tasarımcıları tarafından da desteklenmektedir ve 2021 bir istisna değildir.

Bu çeşitlilik sayesinde, bir kadının imajı sadece daha iyisi için değişir. Kumaşı seçer ve doğru bir şekilde keserseniz, böyle bir şeyle sıradan bir iş elbisesi bile şenlikli bir kıyafete dönüşür.

Parti kumaş alanlar. Parlak veya pastel, iddialı veya narin, seksi veya sade – bu bluzlardan herhangi biri “metresi” benzersiz yapacaktır. Ek olarak, bir başlık, bir eşarp veya bir kavrama olsun, bluz üzerinde ek aksesuarların yanı sıra fırfırlı veya fırfırlı, fırfırlı veya dantelli süslemelerin varlığı, var olma hakkına sahip olduklarını ikna edici bir şekilde kanıtlamıştır.

Kumaş satın alanlar. Moda tasarımcıları görünüşte “uyumsuz” şeyleri mükemmel bir şekilde birleştirmeyi öğrendiler. Bu yüzden kadın tuvaletinin bu öğesi tüm dünyada popüler hale geldi. Herhangi bir kadının dolabı, yaz modelleri de dahil olmak üzere bir veya daha fazla bluza ihtiyaç duyar. Bluzlar nedir: stil kategorileri.

Bluzlar nedir: stil kategorileri…

Kilo ile parça kumaş satanlar. Bir bluz, her güzel bayanın gardırobunda temel bir öğedir. Figürü, karakteri, faaliyet alanını veya sadece ruh halini dikkate alarak, figürün zarafetini vurgulayacak ve sahibine hayran kalmanızı sağlayacak benzersiz bir görüntü seçebilirsiniz. Fazla kilolu kadınlar bile kendileri için fazla kiloları mükemmel bir şekilde gizleyen ve esasa odaklanan bluz modelleri bulur.

Kiloluk parça kumaş. Bir seçim yapmak için önce ne tür bluzlar olduğunu, nasıl giyileceğini ve ne ile kombinleneceğini öğrenmelisiniz. Sonuçta, doğru şey inanılmaz güzelliğin görüntüsünü verecektir.

Kumaş alanlar. Bluzun belirli modeli, yani hangi malzemeden yapıldığı, hangi renkte, neyle süslendiği ve neyle birleştirildiği, bir kadının diğerlerinin önünde hangi görüntünün görüneceğine bağlı olacaktır – tatlı bir bayan, cesur bir güzellik, neşeli bir koket veya bağımsız bir iş kadını. Daha önce de belirtildiği gibi, kadın bluz çeşitleri çeşitliliklerinde dikkat çekicidir. Bunları giymek, tarzınızı sık sık değiştirmenize olanak tanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın