Welsoft Kumaş

gipür kumaş

Welsoft Kumaş – Bir yumuşak tüylü kumaş en hassas şeyleri. Bize kumaş uzun bir şekerleme ile çok güçlü, ama Welsoft KUMAŞçok kolay üretmesine olanak sağlayan üretim polyester ince iplik için. Velsofta çocuklar için, sıcak, hafif ve aynı zamanda çok şık kıyafetler yapılan Gönderen – şapka, tulum, elbiseler, vb ..ince bükümlü ipliklerden üretilen pamuk yığını (atkı) kalın havlı kumaş. En iyi kalite kadife izleri tabanı boyunca ön tarafta yaşıyor. Genellikle kadife düz bir renk üretilebilir ya da hücrelerin, şeritler, vb bir desenle baskılı kadife dikiş kostümleri, kış elbiseler, ceketler, vb.; bazen kadife yünlü kumaş değiştirir.

KADİFE (kadife) – kadifemsi bir yüzeye sahip örme kumaş, doğal pamuktan yapılmış, viskon ile birlikte parlaklık,

Kadife Kumaş
Kadife Kumaş

düşük, çok kalın ve yumuşak kazık vermek. Bu dikiş için ağırlıklı olarak kullanılır çocuklarda çocuk ceket, balıkçı, Çocuk şapkaları. – Bir, düşük, çok kalın ve yumuşak kazık bir kumaş. Bu çok nazik, yumuşak, doğal bir malzemedir. O, dayanıklı ve aşınmaya ve diğer mekanik etkilere karşı dayanıklı geri alınamaz ve hatta birkaç yıl sonra orijinal bir görünüme sahiptir. Bebeğiniz kadife rahat ve sıcak giysiler olacaktır. Kompozisyon -% 100 pamuk, polyester ve lycra pamuk. Çocuğun vücudu ile temas böylece örme alt tabaka saf pamuktan yapılır. Kadife dikkatli bakım gerektirir. Temiz ve güçlü kimyasal ağartılabilir edilemez. Önerilen eli 30 ° C’den yüksek olmayan bir sıcaklıkta yıkama ve ters tarafı bulunuyor.

KEÇE – doğal veya sentetik elyaftan çok yoğun ve dayanıklı malzeme. Doğal keçeler çoğunlukla koyunlardan, keçeli keçe kumaşyünden yapılmış. Keçe, düşük termal iletkenlikleri ancak iyi bir hava geçirgenliğine sahiptir.

Keçe tekstil dokuma olmayan bir. Onlar sağlam kumaş oluşturmak için bağlanabilir bir araya gelene kadar sıkıştırmak ve paspas elyaflar ile yapılır. Keçe uzun bir geçmişi vardır ve bilinen kumaş en eski formudur. Keçe giyim, ayakkabı, kilim ve hatta çadır için malzeme olarak birçok kültürde kullanılmıştır. Ayırt edici yurt geleneksel keçe yapıldı.

Günümüzde birçok el sanatları projeleri kullanılır hissetti. El sanatları kullanılmak üzere keçe yenilenen artışın nedenlerinden biri onun katıksız çok yönlülük olduğunu. El yapımı üzerine, satın almak için ekonomik olan sentetik liflerden yapılan ticari olarak üretilen bir keçeye aralıkları keçe bünyesindeki hayvan elyafları kullanır hissetti.

‘El Sanatları Keçe

Ticari olarak üretilen parçalar çocuk zanaat projelerinde kullanmak için idealdir hissetti. Dokuma kumaş aksine, yıpranır olmaz ya da çözülmeye hissetti. Bunun gibi, çocukların dikmek öğrenmek için harika bir kumaştır. Keçe Normal zanaat makas ile kesilebilir. Keçe aynı zamanda çanta, şapka ve diğer aksesuarlar gibi el yapımı ürünler yapmak için popüler bir malzemedir. El yapımı keçe genellikle bu projeler için kullanılır, bu dükkan satın öğeleri çok farklı ürün üretmek için yardımcı olur. Tekstil sanatçılar da kendi sanat hissettim kullanın. Keçe oyalamak ve bezemeleri ile süslüyor iyi bir yüzeydir. Yün keçe de asit boyaları ile birlikte boya kolaydır.

Gipür

Gipür – Popüler ajur kumaş kalabalık lif, dekorasyon ve elbiseler terzilik için bağımsız bir temel olarak bir malzeme popüler. Daha pahalı dantel, ince görünmeyen kordlar tarafından bir arada tutulan çapraz bağlanmış bir başka iğne dantel parçalarının ağ olarak yapılır. Mümkün ve sentetik kumaş gipür rağmen pamuk veya ipek çok ince örgü, – gipür için malzeme. Gipür uzun gerçek kadınlık, lütuf ve zarif stili ile ilişkili bulunmuştur.

Bir festival giysiler oluşturmak ve vermek için tasarlanmış parlak, zarif dantel kumaş vardır. Genellikle gipür kumaştiyatro kostümleri ve kostüm sporcularda bulundu dantel germek. Hafif bir deterjan ile 40 derece – gipür ürünleri 30 arasındaki bir sıcaklıkta elde veya çamaşır makinesinde yıkandı. Ürün bir santrifüj sıkmak değildir. “İpek” – demir termostat konumunu kullanarak, 150 derecelik bir ısıda bir nemlendirici ile demir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın