Bursa Kumaş.

Bursa Kumaş.

Bursa Kumaş.

Akrilik – yün benzer giysiler olan bir sentetik elyaf. Ayırt edici poliakrilat özellikleri yumuşaklık, hafiflik ve Bursa Kumaş.dayanıklılık gibi kabul edilebilir. Akrilik genellikle üretiminde kullanılan kış giysileri kendi özellikleri sayesinde, çünkü ısı muhafaza edebilmektedir. poliakrilik gelen şeylerin özel bakım hepsi sentetik kumaşlar işlemek için kolay gibi olan gerektirir. Önemli olan doğru yıkama döngüsü ve demir seçmektir. Yıkama suyunun sıcaklığı yaklaşık 30 derece olmalıdır.

Polyamid (naylon) – lif, sentetik yarattı. Polyamid ürünler çok popülerdir özelliklerinden dolayı orijinal çekici bir görünüm korumak uzun bir süre için elbise yardım eder. Bu kumaş, polyamid, tespit edilebilir mükemmel hava geçirgenliği ve çabuk kuruyan ana avantajları arasında. Çoğu zaman, polyamid spor üretiminde kullanılır. Yapılacaklar yüksek mukavemetli, yumuşaklık ve hafiflik var Poliamit.

Poliamidin ilavesi ile giyim, standart bir çamaşır makinesi içinde yıkanabilir. en uygun sıcaklıkta Vurucu 40 derecedir. Ayrıca, çoğu sentetik malzemeler gibi, poliamid bir kurutma cihazında kurumasını tahammül. Bunun şey

Bursa Kumaş.
Bursa Kumaş.

kurutma ıslak asmak için. Ütülenmiş poliamid düşük ısı ve hiçbir buhar olmalıdır.

Polyester – oluşur polyester lifleri. Çok dayanıklı ve yumuşak. Pileli için son derece uygun sonuçlanan ısıtıldığında iyi şeklini almıştır. Birkaç kırışıklıklar. güveler tarafından etkilenmez. Polyester davranış kumaşlar akrilik daha iyi ısıtır. İki avantajı az bir emici elyaf, kumaş elyafının kalitesini vermektedir şunlardır: – Nem kumaşın dış yüzeyi üzerinde daha fazla geciktirilir, ve içine nüfuz etmez, çünkü çabuk kurumasını; – Lekeler zorlukla nedeniyle düşük nem emme kapasitesi gibi dokular üzerinde kurdu. Hafif kumaş kalitesi maruz kaldığında bozulmuş değil. Polyester çamaşır makinesi içinde, 40 ° C’de yıkanabilir. Kumaş üzerine yüksek bir sıcaklıkta daha sonra kaldırmak için neredeyse imkansız olan sıkışmış kıvrımlar, oluşturulur. Beyaz yıkama bezi evrensel çamaşır tozu rengi – sentetik kumaşlar için tozlar. Polyester Kumaş ütü gerektirmez. Eğer demirli polyester istiyorsanız, nemli bir bez ile o “ipek” sadece sıcak demir yapmak.

Bursa Kumaş.ELASTAN – sentetik poliüretan lif, ana özelliği olan bir esneme olduğunu. Spandex fevkalade yeterince ince, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bir kural olarak, elastan giyim belirli özellikleri kazandırmak için temel kumaşlara ek olarak kullanılır. Daha iyi Şekilde otururken daha elastan küçük bir yüzdesi ile şeyler, bunlar sıkı, ancak kolayca germe sonra orijinal şeklini alır. Spandex çeşitli dış etkenlere karşı oldukça dirençlidir. Likra içeren Giyim, uzun bir süre sürebilir. Ayrıca elastan şeyler tartışılmaz avantajı, pratikte çökmek kalmamasıdır.

Narin kumaşlar için özel toz ile yıkanır elastan lifleri ile kumaşlar. kurutucu kurumasına olamaz. Yıkama ve ütüleme sıcaklığı lifleri sizin karışık kumaşlar girdiği bağlıdır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın