Aydın Kumaş.

kumaşçılar aydın

Aydın Kumaş.

KOT – Bütün ana parçası denim – elastikiyetini ve denim ürünleri yumuşaklık vermek çeşitli malzemelerden (Likra, aydındaki kumaşspandex, vb), eklenmesiyle artık pamuk elyafı,. Üç ana, doku en yaygın türü vardır:

Denim – kaba, ama aynı zamanda oldukça pahalı aydındaki denim kumaş de hangi en pahalı dahil her türlü kot pantolon, dikmek. Renk indigo denim kumaşçılar aydın çekirdekli yonga (koyu mavi), ağartılmış kazık. Baz kumaş yıkandıktan sonra değişmeden kalıntıların ise kazık, biraz daha yumuşak ve daha hafif hale gelir.

Jean – bu pamuklu kumaş çapraz dokunmuş bantlar, biraz daha yumuşak ve Denim ucuzdur. Bu kumaş değil çok pahalı ürünler en yüksek kalitede değil ise bir renkte boyanmış ve dikiş için tasarlanmıştır.

Kot – Ortak bir azalma « çevrilir “denim çift” anlamına gelir ve bu da, her zamanki klasik kesim “pantolon kumaş Denim” olarak ifade eder. Klasik terzilik Jeans, cepler güvenli perçin bağlıdır (arkada 2’si) beş cepli pantolon temsil

kumaşçılar aydın
kumaşçılar aydın

çift dikiş ele dikişler.

PDR – saf yün kumaş tamamen dokuma desen kapsayan güçlü rulo, tabi tutulur. ön taraf Yanlış daha kaliteli iplikten imal edilmiştir. Hammadde, yapı kalitesine bağlı olarak ve örtüler tek olabilir terbiye ve tek renk ve çok renkli ve (sadece ön veya ön ve ters örgü tarafı terbiye). Kazık perdeler belli bir yönde düzeltti şekerleme var. Bunlar erkek ve kadın kış ve demi-sezon ceket üretimi için kullanılmaktadır.

BAĞLANTISI – bir pamuk örgü kumaş her iki tarafında pürüzsüz “Sakız” bir yapı ile. Web önemli bir esneklik, iyi ısı
koruma özellikleri, düşük uzama sahiptir ve yüksek dayanıma sahiptir. İnterlok çok yumuşacık, sıcak ve rahat. İnterlok örme iç çamaşırı ve çocuk ve yetişkin giyim gibi üst ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır. Vücuda çok kumaşçılar aydınhoş birbirine giyimi. Doğal bir malzeme olduğundan, nefes alabilen aydındaki kumaşçılar ve cildin hava almasını sağlar. mükemmel sürgü, ceket, şapka, şapka, pijama, T-shirt yapmak birbirine geçmiş ve hatta uyku sırasında ipeksi doğal elyaf kumaş keçe diğer çocuk giyim,. İnterlok kesinlikle zararsız ve hassas cilde sahip çocuklar için uygundur. Birbirine giysileri her türlü hava bebeğin vücut sıcak ve rahat tutar malzeme, bu nedenle yüksek ısı yalıtım özelliğine sahiptir, çünkü dondurma, o kadar kolay değildir. Buna ek olarak, kullanılan giysiler hemen esnemeyen ve çözünmemiş olduğu gerçeğine de ve pil ömrü için faydalıdır. Çocuk dikkatlice onlara bakmak durumunda, vazgeçmek ve yok istemiyor malzemenin bu “bakım” şeylerle. Kilitleme yıkama işlemine kadar hassastır, bu yüzden ürün üzerinde mekanik etkisini azaltmak ve ponponları ve pelet görünümünü önlemek, böylece hassas döngüsü ya da el yıkama seçin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın