Vual Kumaş.

Vual Kumaş

Vual Kumaş.

Kelime vual “peçe” (Fransız kelime kaynaklanmaktadır kaynak ). Bu tartışmaya gibi görünüyor olsa da, çoğu kumaş Vual Kumaşuzmanları olarak vual telaffuz  (alışveriş merkezi ile tekerlemeler). Sen vual telaffuz duymuş olabilirsiniz  (zahmet ile tekerlemeler), ve doğru olduğu hiçbir firma bir cevap var. Bir kumaş markete yürüyüş ve birinci veya ikinci telaffuz kullanırsanız, anlaşılması uğrarsınız. Emin olduğumuz tek şey? Bu belirgin değildir.

VUAL KUMAŞ ÖZELLIKLERI

Kumaş AlanlarVual genellikle% 100 pamuk hafif, yarı şeffaf, dokuma kumaştır. Günümüzde üretilen bazı tül pamuk ve polyester bir karışımıdır. Vual dokunma yumuşak ve ipeksi hale yüksek iş parçacığı sayısı ve en pamuklu kumaşlar daha sıkı örgü sahip olma eğilimindedir. Vual biraz kaygan bir dokuya sahiptir ve hafif drape için bilinir. Hafif, nefes doğa yaz üstleri ve elbiseler için harika yapar.

Parça Kumaş AlanlarVoile genellikle pamuk çim ya da muslin için yanlış. Ama vual çim ya da muslin ve genellikle daha katıksız, ya da transparan daha az keskindir. Aşağıdaki fotoğraf satın alınan sabit yeşil vual olan

Vual Kumaş
Vual Kumaş

Denver kumaşlar. Çok gevşek örgü vardır ve giyilebilir olması kaplı olması gerekir bu yüzden sırf olduğunu. Ben olması gereken yarda başına onun gevşek dokumalı çıplak gözle kumaş alan. Gösterir bu kumaş düşük kaliteli olacağını biliyorum

Benekli vual satın alınmıştır Bu kahverengi. Kumaşlar yarda başına yaklaşık satışa. Bu vual üstündeki yeşil vual daha ipeksi olmasına rağmen, hala çok dik olduğunu. Yeşil vual daha yüksek kalite, bu kumaş alımı yapanlar güzel astarlı, yaz tankı üst içine dikmek istiyorum

Aşağıdaki resimde vual satın alınmıştır tekleme kumaş alanlarKonular. Kaliteli yumuşacık ve ipeksi hissi, olağanüstü. Sanat Galerisi vual Günümüzde satılan çoğu daha az dik bulunmaktadır. Ayrıca, onlar zamanla liflerin küçük bir bozulma olmadan iyi yıkayın.

Kapitone pamuklar çok fazla sapma gerektirmez vual ile dikiş. Ben evrensel bir iğne kullanılarak bulduk ve her amaca uygun iplik. Düzenli dikiş ve üst dikiş için stok kumaş alanlar gayet güzel çalışıyor nedeniyle sıkı örgüye, vual ile dikiş sırasında küçük bir iğne kullanarak önerir.

Parti Kumaş Alan.

Vual KumaşBu kumaş iyi nefes alabilen ve güneş ışığını korur. Bu dikiş son derece kolay, ama onun kesim daha iyi sap kakma veya özel bant kenar. Bu kumaş yıkamak için kolay, hatta pamuk vual daraltabilir. Dezavantajları malzemenin kırışmasını içerir ve sentetik kumaşlar sert kırışıklıklar sabit oluşturabilir ham kumaş alanlar. Aynı zamanda, uygun bakım kalıcı yardım güzelliğini korumak ve bu dokunun zarif ve ağırlıksız ürünleri tazelik olacaktır.

Kumaş AlanlarSentetik peçe otomatik olarak güç tasarrufu moduna yıkanabilir, ancak herhangi bir makine basarak veya elle olmamalıdır. Yıkanmış ürün daha sonra dikkatlice düzeltin ve nihayet kurutulmuş, yatay mümkün olduğunca özellikleri ve suyun süzülmesini bekleyin. İçeriden ihtiyaçlarını gidermeleri için, biraz tercihen kumaş ile, nemli. Perdenin ürün depolanması için kaldırılmalıdır, bu katlayın ve rulo sarmak için iyi değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın