Etamin Kumaş Alınır.

Etamin Kumaş Alınır

Etamin Kumaş.

Hem kumaş, doğal ve sentetik çeşitleri giyim ve diğer öğeleri sıkça kullanılmaktadır. Kumaşların Ancak bütün Etamin Kumaş Alınıronlara çeşitli güçlü vermek farklı özelliklere sahiptir.

Kumaş AlanlarEtamin Pamuklu kumaş çok ince iplikten imal edilmiştir. Etamin tarafından oluşturulan Evinizin dekoruna ve tekstil kolaylığı ve şeffaflık düşünün. Perde shop “Tekstil Stüdyosu” kumaşların etamin geniş bir seçki sunuyor.

Etamine kumaşlar dekorasyon kullanılacak olan iç bireysellik vurgulamak için yarattı. Şaşırtıcı bir şekilde, yakın bir üslup çözüm kompozisyonu her zaman, yeni sıradışı ve ilginç arayacaktır.

Böylece kör kumaş için olağanüstü işlevsellik odaklanmak gereklidir ham kumaş alanlar. Bu nedenle herhangi bir karmaşıklık bir pencere dekorasyon oluşturmak dahil edilebilir. Ve bitmiş ürün, sadece dekoratif bir işlev gerçekleştirir, ancak tam olarak ilke olarak, pencere perde önüne yerleştirilmiş, bu sorunları çözmek için

kullanılacak ise.

Parti Kumaş Alan.

Yün sıcaklığını ihtiyaç insanlar için büyük bir kumaştır. Yün çok sıcak ve onun lifler ısıyı izole edecektir. Yün, ancak, çünkü lifler olan kıvrım insanlara kaşıntılı olabilir. İpek ve pamuklu yumuşak dokunuş için bilinir. İpek, ayrıca, parlak bir kumaş olarak bilinen ve meraklısı öğeleri için büyük bir parlaklık vardır. Parça Kumaş AlanlarPamuk, diğer taraftan, büyük nefes alabilme vardır ve sıcak olduğunda insanlar kuru ve rahat tutmak sonraki cilde hava sirkülasyonuna izin verir. Pamuk ayrıca emici ve su kuyusu tutabilir.

Etamin Kumaş Alınır
Etamin Kumaş

Etamin güzel renkler elde etmek için kendi kumaş boya isteyen kumaş alımı yapanlar insanlar için harika bir kumaştır. boya keten giysiler kullanıldığında, renk parlak bir renk bırakarak koyacaktır ve kaybolmayacak. atletik giyim, esneklik arzu edilir. Naylon ve spandex kolayca orijinal şeklini kaybetmeden gerilmiş olabilir hem de elastik bir malzemedir.

Etamin Kumaş.


Spot Kumaş Alanlar
. Temel kumaş özellikleri ağırlık, nefes alabilirlik, yumuşaklık ve su geçirmezlik derecesi bulunmaktadır. Kumaşların özellikleri belirli malzemeye bağlı olarak değişir. Bazıları diğerlerinden daha özelliklerinin geniş bir yelpazesi var ve bu giysi ve battaniye gibi tüketici ürünleri yapma gibi çok çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır.

Modern, şık ve kombinasyonu: Kumaşlar genellikle üç kategoriden birine gruplandırılır. Modern kumaşlar kumaşlar arasında en büyük grubu olan ve akıllı kumaşlar ile birlikte, genellikle tekleme kumaş alanlar küçük mikro-kullanılarak üretilmektedir. Bu kumaşlar, ısıya duyarlı malzemelerin ve ışığa duyarlı malzemeler gibi malzemeler gibi kumaşlar, bir tür olarak kabul edilir. Kumaşlar, bu tür teknoloji farklı yapılmış ve farklı fiziksel özelliklere sahiptir.Etamin Kumaş Alınır

Etamin Kumaş.

Mikrolitler, örneğin, dokuma bulunur. Bu modern kumaş dayanıklı ve sokak giyim ve dış giyim gibi giyilebilir tüketim mallarında son kullanım için yeterince konforlu stok kumaş alanlar hale çeşitli özellikler içerir. Kumaş genelde dokuma polyester ipliklerini olarak var ve bir grup olarak, hafif, yumuşak, nefes alabilen ve su geçirmez.

Parça Kumaş AlanlarPolar fırçalanmış polyester ve örme konfeksiyon olarak mevcuttur kumaş başka bir türüdür. Polar ayrıca mikro-gibi, hafif, yumuşak ve nefes alabilen, ama aynı zamanda sıcak hale yalıtım özelliklerine etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın