Viskon Parçası Parça Viskon

Viskon Parçası Parça Viskon

Viskoz nedir? Muhtemelen bu terimi duymuş olsaydınız, ama bunun hakkında pek düşünmediniz.

Yukarıdaki elbiseye bak, viskozdan yapılmış! Bu elyaf şu anda dünya çapında bir çok fashionistas kalplerini yönetmektedir.

Viskon Parçası Parça Viskon
Viskon Parçası Parça Viskon

Özellikle kadın giyiminde ve elbiselerinde moda endüstrisine girmek isterseniz, bu kumaş hakkında öğrenmeye başlamak için iyi bir zaman olacaktır. Her zaman olduğu gibi, bununla ilgili kötü teknik ayrıntılara geçeceğiz ve bu konuyla ilgili kısa bir uzmanlık bırakmayacağız.

Viskon Parçası Parça Viskon. Muhtemelen bu yazının sonuna gelindiğinde hem siz hem ben, bu kumaşla ilgili her şeyi bilecek ve “Viskonun Nedir?” Sorusuna sahip değilsiniz!

Viskonun birçok özelliği vardır Pamuklu ve insanlar ipekle onu tanıma eğilimindedirler, çünkü ışık hafiftir, harika bir parlaklığa sahiptir, ucuz olması farklılaşır.

İpek alamayan ve faydalarını kullanamayan kadınların giysinin aynı cazibelerinin tadını çıkardığı modern çağ için İpek alternatifi haline geldi.

Viskon , gömlek, etek ve hafif ceket gibi kıyafetler üretmek için kullanılır. Hafif bir kumaştır, bu da, yapılan giysilerin genelde iyi örtülmesi ve daha sıcak sıcaklıklara uygun olması anlamına gelmektedir. Bununla birlikte, ıslandığında, kumaş gücü kaybetme eğilimindedir. Islak olduğunda, düşük mukavemet nedeniyle, Viskon giysileri daha fazla aşınma ve yıpranma eğilimindedir.

Viskon Parçası Parça Viskon.  Ayrıca daha fazla parlaklık var. Kumaşın parlaması, ana kumaş rayonunun “Ray” isminin ilk üç harfini almasına yardımcı oldu. Diğer iki mektup Pamuktan alındı. Rayon’u tekrar pamuktan daha iyi bir kumaş olarak gösterdi.Viskon, diğer kumaşlardan yapılmış birçok elbisenin astarı olarak da kullanılır.

Kumaş çok aşınmış mı?

Viskon Parçası Parça Viskon

Viskon Parçası Parça Viskon. Bu kumaş, doğal selülozdan yapılır ve giysiler için elyaflı bir malzeme yaratmak için çeşitli kimyasal işlemlere tabi tutulur. Böylece tropikal iklimlerde serin ve rahat bir şekilde giyilir.

Moda endüstrisinde kullanılmak üzere, aynı dikiş birimine taşınmadan önce kumaş üzerinde çeşitli işlemler uygulayabiliriz.  Kumaşı boyayabilir ve çeşitli yöntemlerle basabiliriz.

Bununla birlikte, viskoz elbiseler büyük miktarlarda üretildiğinden piyasadaki kumaşların çoğunda endüstriyel süblimasyon kullanılır.

İpek görünüm ve canlı renk efekti ile sunulan Viskon kumaş giysi, elbise, astar, eşarp, stoles, döşeme ve diğer kumaş dekoratif öğeleri tasarlamak için giyim ve tekstil endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu kumaşlar, moda endüstrisi tarafından belirlenen kalite normlarına uygun olarak doğal ve sentetik bileşenlerin hassas harmanlanmasıyla tasarlanmıştır. Zarif tasarımı, canlı renk kombinasyonu, uzun ömürlü doğası ve pürüzsüz ve ipeksi dokusu gibi eşsiz özellikleri ile bu kumaş aralığı çok beğeniliyor.

Beklenen viskon Georgette Kumaş serisi, canlı renk efekti ile eşarp, stoles, döşeme, gömlek, elbiseler ve dekoratif ürünler tasarlamak için elverişlidir. Bu kumaş, modern moda trendine göre viskon ve jeotek filamentler kullanılarak tasarlanmıştır. Kumaş çeşitlerimiz, mükemmel renk kombinasyonu, çekici tasarım, zarif baskı desenleri ve pürüzsüz yüzey gibi hayranlık uyandıran özellikleriyle hazır giyim ürünlerini tasarlamak için çok uygundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın