Viskon Kumaş Nedir.

viskon kumaş nedir

KUMAŞ – VISKON.

Viskon – İlk geç XIX yüzyılda ortaya çıkan doğal selüloz, yapılan bir malzeme. Viskoz imalat işleminde bileşime

viskon kumaş nedir
viskon kumaş nedir

dahil katkı maddeleri ile ilgili olarak, çeşitli kalite özelliklerine sahip olabilir. Bu malzemenin tekillik kalınlığını veya lif türünü değiştirerek, viskon kumaş kuvvetle böylece potansiyel alıcı kafa karıştırıcı vurma, vb yün, pamuk, keten, ipek gibi doğal kumaşları benzer gerçeği hala. Ama sık sık olur, çok suni ipek doğal özelliklerini iyileştirmek amacıyla doğal kumaşlar eklenir olmasıdır.

Viskon Parçası Alanlar – çok zeki ve kaprisli malzeme. Ve hepsinden önemlisi, insanları, kötü dokularda usta nedeniyle yabancı kelime ve karanlık üçgen bolluğu, giysi üzerindeki etiketleri okuyamıyor yanıltıcıdır.

Viskon her yerde kullanılır – bu dokunma hoş bir ışık malzemedir. Güzel bluz, elbise, erkek gömlek, pantolon, ve daha fazlası elde edilir itibaren. Bu maddenin en önemli avantajı, doğru bir hijyenik kabul edilebilir, yani viskon kumaş nedirkullanılan ipek çocuklar için dikiş bile. Buna ek olarak, mükemmel soluma için, hem kış ve yaz aylarında sayesinde, cildiniz aktif havalandırmalı edilecektir. Yukarıdakilerin tümü bir diğer avantajı viskon cildinizde hoş olmayan bir çatırtı ve karıncalanma etkisi olmaz, bu nedenle statik elektrik birikir ve yok olmasıdır.

Daha önce de belirtildiği gibi, viskon çok kaprisli, ama doğru koşullar ve uygun bakım altında Bu kumaştan yapılmış giysi, işler uzun bir süre son. Bu fonksiyon hafif bir deterjan kullanarak yumuşak ya da el yıkama içeriyorsa kıyafetleri, elle veya çamaşır makinesinde yıkanmalıdır. Islak mukavemet viskon sahip değildir, çünkü şeyler sıyrılmak tavsiye edilmez. . Sadece, bir şey yıkamak sıkmak istiyorsanız bir çamaşır makinesinin yardımı ile yapmak her zaman unutmayın kesinlikle her şey yapıldığı ne malzeme olursa olsun, dikkatli elleçleme bu durumda, vermezse gerektirir.

Genel viskon kumaş Özellikler

viskon kumaş nedirViskoz şeylerden yapılan her fırsatta bulunabilir. Bu erkek ve kadın giyim, ev tekstili, selofan, Keseler ve hatta bazı otomobil lastikleri viskon yapılır. Bu madde birçok olumlu yönleri vardır, ve hangi alıcılar arasında popülerlik kazanmaktadır

Kumaş ne tür?

Viskon kumaş doğal selülozdan sentetik imal edilmiştir. 19. yüzyılın sonundan itibaren malzemenin tarihi ve ilk insan yapımı kumaş yapay oldu. Adı sert anlamına gelen Latince kelime viskon bir geliyor. Kumaş dokunması hoş ışık yeterli malzemedir. Ayrıca viskon avantajları vardır:

hijyen;,nefes;,elektrikli değil;Peki nemi emer;

Kolayca doğal kumaşlar daha yoğun renkler sonuçlanan lekeli;çeşitli bileşenlerin bileşime ilave edildiğinde, bu özellik ve karakteristikleri değişebilir.

Doğal kumaşlar daha uygun fiyata, dokunma viskon ipek anımsatan perdelik kumaş. Bu güneşte solmaz, ama ekledi polyester veya bu bölümü kalitesini güvenceye alın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın