Sandy Kumaşlar

sandy kumaş

Sandy Kumaşlar.

Kumaş açık giyim üreticisi, sonuçlar kenevir sekiz kat çekme dayanımı ve diğer doğal liflerden dört kat dayanıklılık

sandy kumaş
sandy kumaş

olduğunu gösteren, kenevir ve diğer doğal liflerin hem de testler gerçekleştirdi. Çekme ve yırtılma mukavemeti için test bir tuval kumaşı vardı ve bir 12-oz pamuk denim sonuçları ile karşılaştırıldı. . Kenevir yendi pamuk her zaman: Genel olarak,% kumaş% 62 daha fazla yırtılma mukavemeti ve% 102 daha fazla gerilme gücü vardı [2]    Ve polyester ikisini de koz – ama bu tamamen farklı bir ve biz sonunda o alırsınız .

Sandy kumaşlar. Lif mukavemeti ve iplik mukavemeti arasında yüksek bir korelasyon vardır. İnsanlar yüzlerce yıldır bir döşemelik kumaş olarak ipek kullanmış ve sık sık ipek kumaş oldukça hafiftir; ama ipek çok güçlü bir elyaftır.

Sandy Kumaş Alanlar. Kullanılan fiber ek olarak, iplikler gücü eklemek için bir büküm verilmektedir. (Inç başına veya daha fazla tur) sıkı büküm genellikle daha güç verir – Bu Büküm İnç veya Metre denir. Bu iplikler genellikle pürüzsüz ve yoğun.

sandy kumaşSendi Kumaş. Böylece yapının örgü için bize getiriyor. Örgü yapılar çok karmaşık olsun, ve biz (yazının sonunda listelenen referanslara bakın) daha fazla araştırma yapmak için o kadar eğimli referanslar sürü sevk edebilir.

Sandy kumaşlar. Ama lifler, iplik ve örgü inşaat bilerek hala insanların sorulara cevap vermez – nesnel ölçüm çeşit istiyorum. Parti kumaş. Yani objektif kumaşlar karşılaştırmak amacıyla, aşınmayı belirlemek için testler (denir aşınma testleri) geliştirilmiştir ve birçok kişi bugün kumaş dayanıklılığını ölçmek için bir yol olarak bu test sonuçlarına bakın.

Aşınma test sonuçları bir kumaş giymek ve döşemelik uygulamaları içinde gözyaşı ayağa ne kadar iyi tahmin etmek sandy kumaşgerekiyor. Genellikle kullanılan iki test vardır. Tercih edilen bir testtir; tercih edilir. Orada iki test arasında bir ilişki olduğunu, bu nedenle diğer bilinen olsaydı bir test elde olurdu döngü sayısını tahmin etmek mümkün değildir:

Sendi Kumaş Alanlar. Bugünün hızlı gerçekleştirme süresi Moda artık bir daha zamanında mağazaların raflarında kendi kumaş alanlar alır demektir. Sandy kumaşlar Eylül veya Ekim ayına kadar gelmesi için kullanılan olmadığını hatırlar. “Zamanla dükkan sahipleri örnekleri müşterilerin Noel tarafından halletmek için zaman pek yoktu yapılmış var,” diyor. “Şimdi kumaş Mayıs gemiler ve kullanılabilir yaz-o iyi için büyük bir değişiklik var.”

Kumaş örneklerini görebilirsiniz. Ayrıca kumaş tedarikçileri web siteleri için seçenekler bakabilirsiniz – ev ticaret ,SANDY kumaşlar. Yanı sıra kumaş başka tedarikçileri.

Farklı kategorilerdeki kumaşlar kullanırken, ürün maliyeti kıdemli kategorisinde hesaplanır. doku daha büyük bir resmi görüntülemek için üzerine tıklayın. Kombinasyonu seçimi renk ile karıştırılabilir değil, biz size (genellikle tek-başka altında) bir arkadaşı kumaş seçmenizi öneririz. Kumaş sipariş ederken, bunun altında yazılı kumaş, adını belirtebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın