Jakarlı Kumaş.

Jakarlı Kumaş.
Jakarlı Kumaş.

Jakarlı Kumaş.

Jakarlı kumaş dokuma deseni ile desenli. Pahalı zarif masa örtüsü için kullanılan jakar genellikle desen bitki, Jakarlı Kumaş.çiçekler, yapraklar, meyveler, birlikte dağıtılan monoton varyasyonları. Desen en pahalı seçenekler dokuma kumaş sipariş üzerine yapılır anlamına gelir bir restoran ya da otel, adını örgü. İki tonlu jakarlı kumaş, farklı bir renk ya da gölge ve çok renkli jakarlı kumaş alan ve farklı renklerde 24 iş parçacığı bir iplik tahsis edilir bir dokuma desen. Jakar – çok yoğun bir kumaş, dokuma özelliklerine göre aşınmaya dayanıklı. Doğal, sentetik ve karma elyaftan yapılabilir.

Dokuma kumaş desenleri her zaman büyük bir popülerlik keyif aldık, ama kadar özel tezgahta buluşun kalıplarının oluşturulması için bir otomatik mekanizma ile, bu tür kumaşlar bile egemen sınıflar için son derece pahalı olmuştur. Kollar, monogramlar aile kat dokuma desenleri, dekoratif süsler gibi bir düğün ya da bir taç, bir zafer, tarihi bir olay, önemli bir dini bayram olarak önemli günler için, tek nüsha olarak yapılmıştır. Evde basit desenleri ile temiz kalpli havlu ve masa örtüsü lüks ürünler ve

Jakarlı Kumaş.
Jakarlı Kumaş.

kuşaktan kuşağa sürdürdü. Bitmiş yapısal kumaş üzerine nakış, çok daha geniş yayıldı renkli iplik akışı ve nispeten yüksek yürütme hızı daha küçük çünkü.

Jakar sistem Ben delikleri, seri bağlı ve filamanın geçerken otomatik olarak değiştirilebilir karton levhalar kullanılır. Karmaşık dokuma, çiçeklenme zambaklar, yaprak, meyve, iktidar evlerin posterleri ile zarif, matematiksel ayarlanmış desen, hemen pazara fethetti. Bu bilgisayar kontrollü makinelerin kullanımı tarihinin ilk kaydedilen böyleydi. Sırayla bağlanmış delme kartların kullanımı, programlama sektöründe başlangıcı olarak kabul edilir. Dokuma desen düzenlemesi matematik görevi oldu ve görev düzenlemeleri emanet edildi. Bu nedenle, endüstriyel ölçekte jakar kumaşların, bu. Emek otomasyon gelişiminde ikon anı olmuştur en pahalı ve zaman alıcı bir doku, açık lüks neredeyse seri üretilen hale gelmiştir.

Jakarlı Kumaş.Jakarlı kumaş alanlar temel özellikleri doku yüksek dekoratif değeri , bir kabartma deseni. Jakarlı kumaş üzerine ışık özellikle ilginç oyun. Yumak farkı oluşturduğu figür özellikle nefis. Dayanıklılık ve direnç aşınma, yüksek yoğunluklu. Bu özellik mobilya sektöründe jakarlı geniş kullanımı yapmanızı sağlar Modern sentetik ve karışımlı kumaşlar jakarlı dokuma dokusunun kirlenmesini önleyen, özel bir su itici olabilir. İpek ve suni ipek kumaşlar özellikle ince giysiler için şık kıyafetler kullanılan jakar örgü. Sevgili gelin elbiseler hemen hemen her zaman geleneksel çiçek süsleme ile şık jakar desen ile dekore edilmiştir. Yüksek yoğunluklu jakar konfor ve rahatlık için maddi öğelerin üretim sağlar. Örneğin, ipek jakar desenli bir monokrom kumaş perde, mobilya döşeme ve abajurlar lambaları sipariş edebilirsiniz. Bu tat, mali canlılığı vurgulayan, aynı zamanda, iç mekan çıkıyor ve maksimum konfor sağlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın