Triko Kumaş Alanlar.

triko kumaş

triko kumaşTriko Kumaş Alanlar.

Triko – mükemmel gerilebilirlik sahip kumaş örme. Gevşek yapı triko yumuşaklık ve kırışıklık direnç kazandırır. Mağazalarında kalın bir çift jersey için çamaşır kumaş birçok türde bulabilirsiniz.

Parça Kumaş. Jersey -. Ağır her iki tarafın da yüz döngü sahip, jersey taraflı Jersey melanj – yoğun, hafif, yünlü kumaş lifleri damarlı. . Mükemmel harika uzanıyor ve şekli uygun geniş bir uzunlamasına çizgili elastik malzeme, örgü dikiş dalgıçlar için idealdir.

. Yüzü alternatif ve döngüler ters ile elastik malzeme – Örgü kaburga kürk altında Triko – kabartması, oyma, hacim ve süper hafif, sadece bir numaralı malzeme önümüzdeki kış olmaya mahkûmdur gerçek hacim yelek ve burun için en iyi malzemelerden biri, kolsuz.

Triko Kumaş Alanlar.

Nodüler yüzeyli şık takım elbise kumaşı. Bu malzeme onların ünlü bayan kostüm oluşturmak için tarafından kullanılır. Genellikle pamuk ve sentetik ile karışık doğal yünden yapılmış. Siyah ve beyaz doku – “biber ve tuz” veya “kaz ayağı” çok cazip görünüyor. Sıcak bir sonbahar elbise için idealdir.

Buklet -. kumaş yüzey haline gelmesi sonucu birbirlerinden biraz uzakta bulunan bir büyük nodüller olan fantezi iplik düz örgü, denim.

triko kumaşKumaşçı. Kumaşçılar. Pürüzsüz dokunmatik kumaş yumuşak yün, toplu, yüzey zayıf becerememek. Bu rüzgardan korur çok kalın kumaş vardır. Geleneksel materyalin tüm iyi nitelikleri – diğer liflerle karıştırılarak sentetik ve yün ilavesi ile, plastisite incelik edinilen perdeler yeni nesil somutlaşan. İle birlikte pürüzsüz bir yüzey görünür itibaren kat değil, aynı zamanda kostümlerini sadece dikmek. Bu dikiş zorluğa yol açmaz, ancak demir zordur.

Triko Kumaş Alanlar.

Kumaşçılar. Yün, karışımı çift taraflı örtü, hayal gücü ve artar olanakları uyanır. Malzemenin bir tarafı gri-siyah tonları, diğer – bir kafeste o açılmıyor – aynı kumaş sıcak ve rahat bir modelde her iki tarafın keyfi kombinasyonu en inanılmaz seçenekler üretir.

Yapay kürk. Doku ve değerli kürk rengi bugün mükemmel yapay malzemelerin tarafından taklit. Moda pembe ya da bataklık tonları sıklıkla kürklü hayvanları andıran ipeksi kürk, lekeli. Kürk düşük süslenerek koydu kazık, örnek, vizon, ya da koyun için, alınabilir. Her zaman triko kumaşuygun kürk örneğin kesme, karmaşık ve kesilmiş küçük unsurlar değildir. Yapay malzemeler ile bu tür sorunlar ortaya çıkmaz.

Kral ince kürk süs dolu yığını ile parlak yapay astragan olur. Yanardöner mürekkep kürk ve yeşilin koyu tonları gerçekten kraliyet bile basit modeli yapacaktır.

Kuzu birkaç varyantları “leopar” konulu – kürk, ancak aynı ince ve plastik, daha kolaydır. Ceket parklar veya serbest için kullanın.

Uzun tüylü nadir standları ile Örme kürk dışarı diğer görkemli bir görünüm yanı sıra, kolaylık ve nezaket. Pek ziyade ağırlıksız, rahat kazak, kolsuz sıcak dış giyim için uygundur. Örgü tabanlı kürk doğal elastikiyeti, ne zaman bir kesim bu özelliği dikkate alınması gerekmektedir yani. Elastik ve dayanıklı, size minimuma hacmini azaltarak, rakam üzerinde bir kumaş olarak kesmek için fırsat verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın