Kumaşçı. Kumaşçılar

Kumaşçı. Kumaşçılar

Kumaşçı. Kumaşçılar. Örgü kumaşla dikişe bayılırım – gerginlik, giymek için rahat ve dikmek için bağış yapar. Yerel kumaş mağazam Kumaşçı. Kumaşçılarçok sınırlı bir örgü kumaş bölümüne sahip olduğu için, çoğu örme kumaşımı çevrimiçi olarak alıyorum. Tek sorun, satın almadan önce örme bir kumaş hissetmiyorsanız, neye sahip olduğunuzu bilmek zor olabilir ve bir kumaşın bir proje için sipariş edilmesini ve ne zaman geldiğini anladığınızda süper hayal kırıklığı yaratır. Çalışmıyorum Örme kumaş satın alırken neyin istediğinizi alacağınızdan emin olmak için temel örme tiplerini açıklayacağım ve her birinden neler bekleyebileceğinizi ve ayrıca hangi giyim öğelerine en uygun olduğunu söylüyorum. . Ve postun sonunda bir örme kumaş hediye var!

Parça Kumaş Alanlar. Kumaşçı. Kumaşçılar. Ben sadece ilk tişörtü kumaşını (yukarıda müthiş mercan renginde) emrettim ve onunla dikilmekten heyecan duyuyorum. İçeride süper yumuşak polar ile pürüzsüz dış. Kazak örgülerinde olduğu gibi, mağazadaki tişörtlerde gördüğünüzden daha hafiftir. Bence bu iyi bir şey, – bunun anlamı, yalnızca hantal olmamak yerine iyi örtüşecekleri anlamına geliyor. Çok fazla gerginlik yok – gerçekten sadece biraz, bu yüzden dikmek çok kolay olacak. Kızım için onunla birlikte bir elbise yapmayı planlıyorum, ancak hafif bir kazak veya pantolon veya şort için de mükemmel olacak.

Kumaşçı. Kumaşçılar. Pamuklu termal örme sadece materyal termalleri veya uzun iç çamaşırı gibi seslerden oluşur. Bence o çocuklar için harika uzun kollu gömlekler yapar. Biraz sıkışmış, muhtemelen kendim için bir gömlek için kullanmayacağım.

Kumaşçı. KumaşçılarKumaşçı. Kumaşçılar. Ayrıca, modal örgüler, bambu örgüleri ve ipek örgüleri içine girebilirsiniz . Bu kumaşların tümü pamuk veya polyester yerine farklı doğal lif türlerini kullanır ve genellikle daha pahalıdır. Bambu örme kumaş satışı  (ki çok dikiş iğnesi seviyorum biliyorum) üzerinde iyi bir anlaşma yapmış olsam da, maliyetleri yüzünden ben bunlarla çok fazla dikiş yapmadım. Çok pürüzsüz ve neredeyse lüks bir his.

Parti kumaş alanlar. Kumaşçı. Kumaşçılar. Başka bir örme türü genellikle bir astar olarak kullanılan triko türüdür. Hafif triko en çok fişin bu günlerden yapıldığı şeydir ve ağırlık ağırlığı triko mayo, sırf elbise vb. Astarlamak için iyidir.

Kumaşçı. Kumaşçılar. Jersey rayon spandex, mayo ve pamuklu kum örgü örtüsü arasında bir haç gibi hissettiriyor ve henüz henüz dikilmediğim bir tür. Güzel renklerde epeyce katı madde taşır. Rayon spandex harmanları, pamuklu kumaş karışımlarının çoğundan daha hafiftir, bu yüzden bunları çocuk tişörtleri, gecelik kıyafetleri vb. İçin kullanırım, ancak kumaş alımı yapanlar altına bir şey katmayı planlamadığım sürece kendim için tee için kullanmayacağım. Bununla birlikte, toplanmış bir etek ya da elbise için harika bir sonuç verebilirler – kumaş çok fazla boşa çıkmadan güzelce toplanacak kadar yumuşak görünüyor ve sıcak havalarda Kumaşçı. Kumaşçılarçok serin olacaktı. Kenarlar kıvrılabilir ve hafif ağırlık dikmek biraz daha hüzünlü olur demektir.

Kumaşçı. Kumaşçılar. Bu kumaşlar çok düzgün ve kadın giyim için gurur verici. Mağazalardaki katmanlı tişört veya tüplerin birçoğu bu tür kumaşlardan yapılır. Spandex veya lycra’nın küçük bir yüzdesi, bu kumaşlara mükemmel esnetme ve mükemmel bir iyileşme sağlar (şekli iyi tutar ve uzatılmayacak demektir). Birçok lycra veya spandex örme karışımları formadan ağır ağırdır – kendime gömlek yapmak için en sevdiğim 10 oz ağırlıkta birçok farklı renk ve baskı taşır. Bu kumaşların çoğu kesme kenarları boyunca kıvrılmaktadır, bu da sıklıkla kenarları çırılçıplak olarak bırakabileceğiniz anlamına gelir (bununla birlikte, kıvrılmayı biraz daha zorlaştırabilecek kenarı kenarına isterseniz). Bu kumaşları tişört için çok seviyorum; Birçok kişi de bu örgüleri maxi etekler için kullanıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın