Terikoton Kumaş

terikoton kumaş

Terikoton Kumaş

. Terikoton, bir çeşit gardırop eşyası arayan tüketiciler için ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Tişörtlerden kazaklara Terikoton, sesli taslak terikoton kumaşdamgalı bir kıyafet parçası oluşturabilir. Kendi sesinizin bir ses örneğini Terikoton web sitesine yükleyebilirsiniz ve ikili bir ortama dönüştürebilirsiniz. Buradan sesli taslaklarını alıp bir giysi üzerine basarlar. “Terikoton sadece bir moda tekleme kumaş alanlar etiketinden başka bir şey değildir: terikoton, disiplinlerarası bir ekip olarak, üretken tasarım ve etkileşimli üretim süreçlerinin yeni yollarını araştırıyor. Terikoton, şiirsel bir dokunuş olarak sesleri kıyafetlere aktarır. (Terikoton daha fazla,) “İkili ses baskılı giyim görünüm ince ama gerçek anlamda özel bir tür bakmak sunuyor.

Parti Kumaş AlanBugün onun figürlerin cazibesi en iyi tarafını göstermek istiyorum aktif yaşam tarzları ile sporcular ve insanların gardırop yerine geçmez şeyler hakkında konuşmak istiyorum. Kumaş dalış – Polyester, viskon ve lycra karışımı, spora ve kadınlar ve erkekler için gündelik giyim geniş bir yelpazede dikmek için izin benzersiz özelliklere sahip. Yani, burada onun performansını kontrol etmek sunuyoruz.

terikoton kumaşTürlerin, bileşim ve özellikleri

Parça Kumaş AlanlarDalış şaka yollu ikinci bir deri olarak anılacaktır. Bu kumaş bir dizi olduğu anlamına gelir benzersiz özellikleri :
mükemmel, pürüzsüz vücuda uyuyor, sıska rakam, buruşuk değil, pelet teşkil spot kumaş alanlar etmemektedir ve kıvrımları, döken yok, o kırmak için çok zordur, iyi streç, çabuk kurur, zamanla elastikiyetini kaybetmez, Bu şekil üzerinde mükemmel oturuyor.

Yukarıda belirttiği gibi, bu malzeme dayanır viskoz . Bu bile alerji muzdarip insanlar için, nefes alabilen ve yukarı gitmek anlamına gelir. Ekleme polyester sadece elastik özellikler kazandırmaktadır. Bazen daha bulmak ekleyebilirsiniz Lycra  daha büyük işler elastikiyeti.

: Kumaş iki tatlar şu anda kullanılabilir mikro ve sıkı dalış . Yaz şeyler için uygun olan bir hafif ve ince bir ilk tür. İkinci tip kalın iyi bir kış giysisi gibi ürünler elde edilemez.

Ne gibi şeyler dalış dikili

Kumaş Alanlar. Kumaş ağırlıklı spor ürünleri dikiş için kullanılır (kısa ve uzun kollu, balo kıyafetleri, vb jimnastikçiler, bisikletçiler, yüzücüler ve diğer sporcular, T-shirt için tayt), O tozluk ve üretiminde vazgeçilmez olan kumaş alımı yapanlar kolaylık ve güzellik için

terikotonterikoton kumaş kumaş
terikoton kumaş

son yıllarda hangi stok kumaş alanlar çok düşkün. : Aynı zamanda gündelik giysi etiketleri bulunabilir elbiseler , etekler, pantolon, pantolon, mayo, hafif eldiven, vb Pozitif bir sürü toplar değerlendirme .

Sonuç

Genel olarak, siz, rakam ince hızlı olacak bir şey satın kumaş temin seçmek istiyorsanız. Dalış ayrıca spor aktiviteleri için mükemmel – taşırken bu tür ürünler sizi rahatsız etmez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın