Pazen Kumaş Flanel Kumaş

pazen kumaş flanel kumaş

Pazen kumaş? Flanel Kumaş

Flanel – Birçok insan bu yumuşak, tüy bırakmayan bir bezle aşinadır. Yelek, pijama, gömlek: o bizim çocuk giysileri dikilmiş çünkü. H

pazen kumaş flanel kumaşHangi üretildiği ve hala ne kullanılır?

Parça Kumaş AlanlarPazen – ya bir ya da her iki tarafında olabilir pamuklu yün. Sözde dimi örgü teknolojisi üzerine fanila üretin: tuval yüzeyinde küçük “iz” görünmez göz oluştururlar. Yüzey oluşur üzerinde, flanel ısı spot kumaş alanlar koruma özelliklerini artırmak için. Flanel kumaş özel yapılar ile doku muamele edilmesiyle elde edilmektedir az katlama, farklıdır.

Pazen kumaş?

Kelime “pazen” HH geliyor ve anlamı “yün kumaş.” İngiltere’deki on yedinci yüzyılda başlayan üretmek için ilk kez, daha sonra üretim genişledi ve flanel Rusya’da olmak üzere, birçok ülkede öğrendim.

Fanila , diğer pek çok doğal kumaşlar gibi:

Parti Kumaş Alan(- Sürgü ve cüppe ve takım elbise beşik hemen hemen tüm), iş elbisesi (önlük, önlük, ceket giysi yetişkinler (kadın elbiseler ve gecelikler, erkek pijama ve diğer ev giysi), bebekler için elbise: Fanila çeşitli tekstil ürünleri üretmektedir , eldiven), mobilya döşeme, temizlik için kumaşlar, ve daha fazlası.

Pazen kumaş?

Kumaş AlanlarYetişkinler ve çocuklar için rahat – Giysiler çok yumuşak ve rahat pazen. Kumaş cilde hoş, tahriş ve alerjik reaksiyonlara

pazen kumaş flanel kumaş
pazen kumaş flanel kumaş

neden olmaz. Fanila bakım benzersiz yollar gerektirmez – tüm pamuklu kumaş, makine veya el ile bunu aynı şekilde yıkayın.

Fanila öncelikle çocuk bezi ve fanilalar ile ilişkili: rahat çocuklar için tasarlanmış sanki komik çizimler ile, sıcak, rahat, öyle. Bununla birlikte, çok daha geniş bir doku kullanımı. Kadınların dolap her zaman kumaş alımı yapanlar sıcak bir pazen sabahlık ya da ev elbise bulabilirsiniz ve erkekler onu gömlek dışarı keyifle bağlantılıdır. Talep ve pijama – çocuklar, erkekler, kadınlar.

Pazen kumaş çeşitleri ve bunun dışında dikmek

Flanel Kumaş. Fanila olan pamuk , yün karışımı ya da yün , kendi üretimi kullanılan düz veya dimi örgü . Malzeme kabarık polar üniforma ile kaplı – sadece ön kapağın,tekleme kumaş alanlar  ya da her ikisi üzerinde olabilir. Bu dokuda yapılan ürünler eski zamanlarda, insanlar bunu denilen, çok iyi dokunma ve sıcak çok hoş elde edilir “kış pamuk.”

pazen kumaş flanel kumaş
pazen kumaş flanel kumaş

Flanel her biri bir amacı vardır, çeşitli adı kendisi için konuşur – kadınlar ve çocuklar için onu dikmek önlük gelen. Erkekler sıcak gömlek için tasarlanmış gömlekler ve ham kumaş alanlar şiddetli teknik ihtiyaçlarını gider. Büyük pijama, çocuk giysileri, sıcak yatak dışarı ağartılmış. Of boyalı bir renk ve desenli kumaşlar ve dikiş kaliteli ürünler.

Nasıl pazen giyim için bakım.

Flanel yapılmış herhangi bir şey, güzel bir görünüme sahip olacak onun için uygun bakım ile uzun süre hizmet etmek. Sadece deterjan (çözelti 10 litre başına çorba kaşığı) sulu çözeltiye eklenmesi ile yüksek bir sıcaklıkta stok kumaş alanlar mümkün yıkayın. Ürünün noktalar görürseniz, yıkama sabunlu su ile ıslatın önce yeterince onları ovmak kalkmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın