Tekleme Kumaş Alanlar

Tekleme Kumaş Alanlar
Tekleme Kumaş Alan

Tekleme Kumaş Alanlar.

Kumaş Renkleri seçme : Bir yorgan için kumaş seçerken zaman, ben en çok yarda ile kumaş bulduk genellikle en Tekleme Kumaş Alanlarfokal olacak, bu yüzden ilk o kumaş tercih edilir. Gelecek bu “odak” kumaş iltifat diğer değerleri seçin. Eğer odak kumaş kenarı üzerinde bakarsanız, renkli nokta bir satır bulabilirsiniz. Bunlar, o kumaşta kullanılan boya renkleri vardır. Sonra nokta maç için ücretsiz kumaşlar ortaya çıkarmak, çünkü bu yararlıdır ..

Çeyrek – 18 “x 22” kumaş dikdörtgen (verim 9 daha kullanışlı bir parça 1/4 yarda “x 42”);

Kareler – genellikle 40 + koordine kumaşlar koleksiyonda 5 “önceden kesilmiş kareler; toplam ortalama yarda verimi yaklaşık.

2 1/2 “önceden kesilmiş şeritler, Parti Kumaş Alan kenarı için kumaş kenarı dan, kumaşın genişliğini bir koordinasyon kumaş hattından 40 şerit setler halinde satılmaktadır; toplam yarda verimi yaklaşık 2 3 olduğunu.

Tekleme Kumaş Alan Yerler.

Tekleme Kumaş Alanlar
Tekleme Kumaş Alanlar

Katman genellikle kumaş koordinasyon hattından 40 kumaş paketler halinde 10 “x 10” önceden kesilmiş kareler; toplam yarda verimi yaklaşık 2 3/4 + kilometre olan

Kumaş şeritler genişlik kumaş kenarı için. Bu rulolar tekleme kumaş koordine hattı, tipik olarak 40 şeritlerden kumaş şeritler vardır; toplam yarda verimi Jerse kumaş yaklaşık 5 1/2 + yarda

Toplam yarda verimi yaklaşık 1 bahçesinde bir koordinasyon hattından 40 kumaşların önceden kesilmiş.

Tekleme Kumaş Alan.

Tatlı rulo önceden kesilmiş şeritler genişliği kumaş kenarı için. Bunlar bir koordinasyon tekleme kumaş alan ehattından 40 şeritler; toplam yarda verimi yaklaşık.

Muhtelif Paketi – kumaş alımı yapanlar . Belirli bir hattan yağ çeyrek kumaş koordineli bir koleksiyon; toplam yarda verimi 10 kilometre Not

Tekleme Kumaş Alanlar
Tekleme Kumaş Alan

yaklaşık: Bazı çeşitli paketler 40’dan fazla yağ çeyrek var ve uygun fiyatlı olacak

Neden yukarıdaki ön kesim biri satın.

Ben ilk ve en önde gelen nedeni, tüm kumaş parçaları var olduğuna inanıyorum Ben sadece aşık olan çizgi! Bu onlar için çok pahalı olacağından mağazalar genellikle bir çizgi tüm cıvataları satın alma yok. Bir paket ya da jöle rulo veya tabaka pasta satın aldığınızda, tüm diğer kumaş satışı parçalarını bulmak için alanı çevresinde kendimi zaman ve gaz ziyaret mağazaları kaydedin.

İkincisi, “setleri” hep birlikte gidip çalışıyorum sinirli olması gerekmez. Beni mutlu olacağını araya kumaşlar koymak

Onlar önceden kesilmiş olan, Ah, ve! Ben katlama ve parti kumaş alanlar yeniden katlama olmadan benim eklemede doğru almak mümkün değilim (ve bazen yanlış boyut kesme, diyorum cesaret!).

Tekleme Kumaş Alanlar. Pamuklu kumaşlar: Pamuk lif morfolojik özelliklerin diğer selüloz lifleri belirgin farklıdır. Nedeniyle birçok özellikleri, daha sonra diğer liflere göre keşfedildi rağmen pamuk üstün bir pozisyon kumaşkazandı ve tekstil endüstrisinin büyük gelişimini teşvik. Biz şu adlandırabilir pamuklu kumaştan avantajları arasında:

Pamuk kumaşlar iyi dayanıklılık ve yarar (ama yine de pamuk kumaşlar dayanıklılık sentetik kumaşlar daha düşüktür) göstermektedir. Pamuk kimyasal olarak stabil malzeme, hatta zayıf asit ve alkaliler sürekli maruz kalma altında hasarsız kalır olduğunu.

Yüksek su emici kapasitesi. nemli atmosfer pamuklu kumaş nemli almadan su% 27 emebilir.

Pamuklu kumaş cilt değişle alerji olan insanlar için mükemmel bir takım elbise, dokunmak, hoş hipoalerjenik, çok iyi nefes özelliklere sahiptir. ısı cildinizi engeller yaz aylarında ve kış aylarında vücudunuzun sıcaklığını korur: Bu nedenle yaz ve kış hem de giysiler için ideal bir malzeme, düşük termal iletkenliği vardır.Pamuklu kumaşlar boya kolaydır kumaş alanlar.

Pamuk kumaşlar çok düşük elastikiyet özelliklerine sahip, bu yüzden neredeyse germek değil. Onlar kolay yıkanabilir ve yüksek sıcaklıkta bile ütülenebilir.

Pamuk kumaş genellikle WR (su direnci) ile birlikte kullanılır, OP (dayanıklı yağ), alev geciktirici (FR) bitirir, XM Tekstil de antistatik lifler ile pamuklu kumaş sağlar. Pamuk tekleme kumaş alanlar genellikle düşük sıcaklıktan koruma için yüksek hijyen şartlarına ve giyim ile iş giysilerini üreten kendi uygulama bulabilirsiniz.

Kumaş Alanlar kumas kim alır  parça kumaş kim alıyor  Parti Kumaş alan yerler  teklem parti kumaş alanlar  tekleme astar alan  tekleme kanvas alan  tekleme kot alan  tekleme kot alanlar  tekleme kumaş  tekleme kumaş alan  tekleme kumaş alanlar  tekleme kumaş kim alır  tekleme kumaş kimler alır  tekleme penye alan  tekleme viskon alan  tekleme ham kumaş alan  tekleme ham kumaş alanlar  tekleme kot kumaşı alanlar  tekleme penye alanlar  tekleme penye kumaş  ucuz penye kumaş  kumas alicilari  kumaş alıcısı  tekleme kumas  hurda kumaş alanlar  tekleme poliviskon  poliviskon parçası alanlar  

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın