Parça Gabardin Kumaş Alınır.

Parça Gabardin Kumaş Alınır.

Parça Gabardin Kumaş Alınır.

Gabardin kumaş onun görünüşte elbise büyük arketip arasında yer atamak kadar ustaca oynadı. Teknik gabardin Parça Gabardin Kumaş Alınır.kumaş çözgü arsa kalın bir orta ağırlıkta taranmış dimi örgü vardır. Dimi ile alt ağırlıkları ulaşabilir örgü, ancak mizaç kaybeder. Dikey bir çizgi boyunca dağıtılan ağırlık ve kalın zırh, gabardin yün gibi hiçbir örtüler kumaşa teşekkürler. gabardin kumaş kıvrım yumuşak sahiptir.

Çok yendi ve düzensiz voltaj, demir diğerleri dimi daha fazla zorluk ile çalışabilirsiniz. Kolayca arkasında meşaleler ve diğer hassas noktaları bu yana, terziler onu seviyorum ve pek müşterilerine tavsiye yok. Bir kumaş bilenler ol, kendi güzelliği vardır ama kibir olmadan, rahat bir zerafet, bilinçli ifade bitmiş giysi, ortaya çıkar. sadece orta sezonda rahat Narin renkler, rafine gardırop ve tam içindir parça kumaş.

Gabardin kumaş alanlar:  bu, kendi çapraz doku tarafından tanınabilir, ya pamuk olabilir ki kumaş olduğu; sıkı örgü ve genellikle aslında su geçirmezliği gabardin yapılır tutarlı verilen, özellikle, kat veya yağmurluklar paketi için

Parça Gabardin Kumaş Alınır.
Parça Gabardin Kumaş Alınır.

giysilerde kullanılan bir kumaştır.

Bakım:  zarar vermez kuru temizleme tercih edilir ‘ sızdırmazlık ve aynı kumaştan doku iken, herhangi bir leke için bir su ve amonyak çözeltisi kullanılır. Ütü her zaman karakteristik parlaklığını kaybetmeye önlemek için parça gabardin kumaş arasına nemli bir bezle yapılmalıdır.

Kumaşlar, kumaş tüm başlar ve tüm biter orası! Yani, seçenekler ve hangi bunların her biri için en iyi şekilde kullanılmasını olduğunu ne keşfetmeye çalışalım.

Gabardin Parçası Alanlar. Bu yazı, ben yaklaşık konuşacağım doğal lifler (pamuk, ipek, yün ve keten), Parça Gabardin Kumaş Alınır.ancak bugün mevcut kumaşların çok türü var! Bazı yapay belirli özellikleri elde etmek ya da çok daha uygun fiyata tekstil görünümünü yeniden yapılır. Organik liflerden geliyor, ama aynı zamanda yaygın olarak polyester, naylon (kumaş biraz daha esnek hale getirmek için) olarak tamamen sentetik lifler bulmak gibi Viskon (ya da reyon) hala doğaldır parça kumaş.

Hafif, orta ve ağır sıklet: ağırlığına dayalı üç kategoride organize altında doğal lifler için, bilgi bulabilirsiniz. Her kategoriye ait kumaşların bazı örnekler göreceksiniz, iğne ve iplik, terbiye ve en iyi seçenek ipuçları ön küçülen. Ayrıca, her kumaş tipi için en uygun projeler üzerinde bazı öneri bulacaksınız.

1 yorum

  1. Bir hacim gül romantik tarzda Bu kumaş broş şeklinde yapılır. Bu bir el yapımı bir aksesuardır. Broş, metal pim ile donatılmıştır, bu nedenle giysi takmak için kolay olacaktır. Bu takı bir kız için iyi bir hediyedir. Kumaştan yapılmış zarif ses broş sizin alışılmış elbiselerini neşelenmek olacaktır ve her zaman uygun olacaktır.
    Ürün gabardin kumaştan yapılmış ve batik tekniği kullanılarak renkli bir. Broş sipariş etmek, diğer renk ve boyutlarda yapılabilir.

Bir yanıt bırakın