Spot Kumaş Alanlar

spot kumaş alanlar
spot kumaş alanlar

Spot Kumaş Alanlar.

spot kumaşDüzenli kumaş – kumaş üreten fabrikalar, bir yıldan fazla oluşturulmuş bir koleksiyon, daha sonra sergi sezonu geçmek ve sezonu öncesi yıllık mükemmel model ve kanalizasyon için stilistler için zaman var, yapılacak başlıyor – ürünlerin imalatı için.

. Düzenli toplama satın alma fabrikasında ise, aynı renk en az bir yazı için zorunludur, kendi özelliklerini vardır -% 30-50 daha az, maliyet artışlarını satın alırsanız 200-300 m var. Tek artı – her zaman genellikle 3-4 hafta sonra sipariş hazır olduğunu, ne gerek sipariş edebilirsiniz olmasıdır.

Hazır kumaşlar – fiyat açısından çok ilginç bir pozisyon, düzenli çok daha düşük olduğu. Ama dezavantajı – Eğer şanslıysanız ve bu tür eşyalar tekrarlanan olmayabilir, o zaman gelecekte, bir stilist bir stok aldım kumaş tekrar olmamasıdır. Ancak bu  olarak kabul edilebilir.

Biz de drene eklemeniz gerekir – bu birinci sınıf kumaş, evlilik olmadan, çoğunlukla her zaman sevk öncesi kontrol edilir. Bu drenaj sezon arifesinde oluşur ve bir kural olarak, bir kez daha giysi üretimi için dokuma fabrikası ayrılmadan önce olduğu gibi kaliteli kumaş, dokuma kumaş, özel kalite kontrol makine tarafından kontrol edildiğini

spot kumaş
spot kumaş

teyit konfeksiyon fabrikaları, malzeme kalıntıları bulunmaktadır.

Spot Kumaş Alanlar. Yün, ipek, pamuk, viskon ve sentetik: depolarda Eğer kumaş hemen tüm tipolojilerini bulacaksınız. Suit hatta daha fazla herhangi bir kumaş mağazasında bulabileceğiniz birindeki genel aralığında elbise ve gömleklik, kadife ve kadife, zarif bant, dantel, viskon ve yün gibi örme kumaş, kumaş alanlar.

Olarak depolar kayıtlı tasarımlar ve kumaşlar görülebilir. Kayıtlı tasarımlar ünlü moda evlerinin ve tasarımcılar için özellikle yaratılmış.

Üretim ve böyle bir damga uygulaması – pahalı süreç, yani maliyetleri ödemek ve bir kar elde etmek, firma kumaş üzerinde 10 bin metre üretmesi gerektiğini sadece tasarım biridir. Dikiş bir koleksiyon kumaş, – hisse senetleri ile ilg

spot kumaş alanlar
spot kumaş alanlar

ili düşüyor. Genellikle bu tür dokularda marka adıdır.

Doku üretimi, nominal sızıntı bilgiler, yani Hoşlanırsın, değiştirmek, farklı bir tasarım ile gelip aynı renkleri zevk, ama yakından incelenmesi üzerine tespit edilebilir, farklı bir sırayla, içinde, başarıyı tehdit tanınmış marka damgası, görme. Bu dokusu. Bu tasarım diğer üreticilerin, yani sunulmaktadır o üretimi ücretsiz ve herhangi bir emir olabilir. Spot Kumaş Alanlar. Kendisinin kalitesi – yine üretici, kendi ekipmanı, hammadde, boya bağlı.

Sen kumaşın ağırlığı satılmaktadır ucuz stok bulabilirsiniz, ama sen – seçkin geçmiş mevsim doku satan bir katı depo,: Sadece Spot Kumaş Alanlar olduğu gibi İtalya’da da, orada alışveriş çok farklı depolar vardır. Göster her durumda farklıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın