Süprem Parti Kumaş

Süprem Parti Kumaş
Süprem Parti Kumaş

Doğal kumaşlar hayvan katlarının, bitki tohumlarının, saplarının ve yapraklarının ve ipekböceği kozalarının liflerinden türemiştir. Yumuşak ve nefes alabilir ve ışığının renk değişikliğine neden olmaz.

Süprem Parti Kumaş
Süprem Parti Kumaş

Süprem Parti Kumaş. Hindistan cevizi, hindistancevizi fibröz kabuğundan elde edilen doğal bir kumaştır. Strese dayanıklı, biyolojik olarak parçalanabilir ve yüzerdir. Çuval atma, sicim, paspaslar ve çantalar ve halatlar gibi öğeleri yapmak için kullanılır. Hindistan cevizi inşaatta ve killerin iyileştirilmesi için de kullanılabilir. Toprak erozyonunu kontrol etmek için iyi bir kumaş.

Pamuk, en tanınmış doğal kumaşlardan biridir. Lif, pamuk bitkisinin tohumları çevresinde yetişir ve pamuk M.Ö. 3000’den beri kullanılmaktadır. Pamuk yumuşak, güçlü, alev geciktirici, hipo alerjeniktir ve yıkanması kolaydır. Giysi yapımında kullanılan en popüler doğal kumaştır. Ayrıca ev eşyaları, çanta ve tıbbi ürünler yapmak için kullanılır. Ağır pamuklu kumaş ayakkabı ve çadır gibi öğeleri yapmak için kullanılabilir.

Kumaş hem çok yumuşak hem de dayanıklı olduğu için olağandışıdır. İş kıyafetlerinden, masa örtüleri, bulaşık bezleri ve çarşaflar gibi ev dekorasyonuna kadar pek çok şey için kullanılabilir. Çok iyi bir parlaklık ve kolayca boyar.

Süprem Parti Kumaş. Yaygın olarak kullanılan bir diğer doğal kumaş jüttir. Jüt kumaştan yapılan ürünlere örnek olarak moda giyim eşyaları, yumuşak bagajlar, halı sırtları, araba koltukları için iç yay yayları ve ambalaj için torbalar veya çuvallar verilebilir. Yeniden kullanılabilir ve onarılabilir. Jüt kumaş, tulum, ağır kumaş çeşitleri, jüt iplikler, dokuma ve dokuma olmayan keçe gibi çeşitli çeşitlerde bulunur. Elektrik ve ısı açısından iyi bir izolatördür. Jüt kumaştan yapılan ürünlere örnek olarak moda giyim eşyaları, yumuşak bagajlar, halı sırtları, araba koltukları için iç yay yayları ve ambalaj için torbalar veya çuvallar verilebilir.

Süprem Parti Kumaş
Süprem Parti Kumaş

Süprem Parti Kumaş. Deri elastik ve yumuşaktır ve çok rahat bir şekilde giyilebilir. Çevredeki sıcaklığı almaz, bu nedenle sıcakta veya soğukta rahattır. Kıyafetlere, ayakkabıya dönüştürülmenin yanı sıra, kemerler, kanepeler, koşum takımları, cüzdanlar ve başka birçok şey için de kullanılır. Çeşitli deri çeşitleri arasında süet, nubuk, kabartmalı deri ve anilin deri bulunmaktadır. Bu deri doğal dokuları ve izleri gösterir.

Keten hipo-alerjiktir ve güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. 10,000 yıldan fazla bir süredir kullanılmış ve lüks ve konforludur. Keten, keten fabrikasından elde edilir. Güçlüdür ve kendi ağırlığının 20 katına kadar sıvı emebilir. Halılar, resim tuvalleri ve konfeksiyon için kullanılır.

Keten veya pamuktan daha güçlüdür. Rasathane bitkisinden elde edilir.  Güçlü, emici ve kolayca boyanabilir. Kullanımı giyim, yastık kılıfları, masa örtüleri, çuvallar ve kablo yalıtımı içerir.

Dünyadaki en güçlü doğal kumaş, ipek solucanlarının kozasından elde edilen ipektir. İpek lüks, güzel ve sizi sıcakta soğukta veya serinletir. İpek giyim, tıbbi tekstil ve ev eşyalarında kullanılır. Çok dayanıklı bir diğer yumuşak kumaş da yün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın