Parti Viskon Kumaş

Parti Viskon Kumaş
Parti Viskon Kumaş

Yüksek kaliteli bir gardırop oluşturmak için bir ön koşul nedir? Tam olarak: Kaliteli bir kıyafeti gördüğünüzde tanımanız gerekir. Dayanıklı, iyi hazırlanmış bir parça ile rafta güzel görünen ancak yarıdan fazla sürmeyecek olan arasındaki farkı söyleyebilmeniz gerekir.

Parti Viskon Kumaş
Parti Viskon Kumaş

Parti Viskon Kumaş. A) hangi özelliklerin kaliteli giysileri düşük kaliteden ayırt ettiğini ve b) alışveriş yaptığınızda bu özelliklerin nasıl tanınacağını bilmeniz gerekir. Bunu yapmanıza yardımcı olmak için, bu yazı ve bir sonraki yazı giysilerin kalitesini değerlendirmek için geniş bir giriş yapacaktır. Bu ilk bölümde kumaşlarla başlayıp bölüm II’deki düğmeler, fermuarlar ve cepler gibi dikişleri, terzilikleri, astarları ve detayları örtüyoruz. İkinci yazıdaki en önemli olguları özetleyen indirilebilir tek sayfalık bir sayfası da yer alacağım.

Bu şeylerin çoğu oldukça teknik, bu yüzden hepsini tek seferde okumak zorunda hissetmeyin. Bunun yerine, bu iki mesajı, gardırobunuza yeni bir parça eklemeyi planladığınızda geri isteyebileceğiniz bir kaynak gibi kullanın.

Parti Viskon KumaşLütfen unutmayın , aşağıdaki noktalardan çoğunun en zorlayıcı olgular değil , en iyi uygulamalar olduğu unutulmamalıdır . Bu yazı için araştırmalarımı yaptığımda, dikişlerin en iyi çeşidiyle, farklı kenarlardaki eteklere, kotun en iyi çeşidine, vb. Doğru yol geldi ve bu iki mesajın ana noktalarını özetlemek için elimden gelenin en iyisini yaptım. . Bir dikiş veya tekstil profesyoneliyseniz ve ekleyecek bir şey varsa, yorumlarınızda ipuçlarınızı paylaşmaktan çekinmeyin.

Keten

Keten, keten bitkisinin kökünden doğal bir lif. Düz lifler – pamuğun ve yünün aksine – soğutma ve çok nem emici ve düzenleyici görünüyor. Keten, karakteristik bir doğal parlaklık vardır. Keten lifleri çok dayanıklı ve uzun süredir. Keten ılıman iklimde yetişir ve en eski ekilen bitkilerden biridir. Keten yetiştiriciliği Avrupa’da hemen hemen tükenmiş ancak yavaş yeniden keşfedildi. Organik keten yetiştiriciliğinde sentetik gübre ve böcek ilacı kullanılmaz.

Parti Viskon Kumaş
Parti Viskon Kumaş

Bir giysi kalitesini değerlendirmek için kullanabileceğiniz farklı ölçütlere geçmeden önce, bir an için temellere geri dönelim: Kaliteli Nedir? Ve daha belirgin olarak: Düşük kaliteli giysileri yüksek kaliteli bir kıyafetle ayıran nedir?

Parti Viskon Kumaş. Genel olarak, kaliteyi söylediğimizde, epeyce farklı, ancak bunlarla ilgili şeyleri kastediyoruz: Elbiselerimizin birkaç mevsimden daha uzun ömürlü olmasını istiyoruz. Sağlam giysi giysilerini, dikişleri koparmak veya düğmeleri patlatmaktan endişelenmeden taşımamızı istiyoruz. Elbiselerimizi, aldıklarında sahip oldukları şekli korumak ve zamanla gerilip küçülmemelerini istiyoruz. Vücudumuzun şekline uyan şeyleri isteriz, silüetimizi çarpıtmamak veya hareketlerimizi kısıtlamak için değil. Birkaç kez giydikten veya yıkadıktan sonra haplar veya soluk kumaşlar istemiyoruz. Elbiselerimizin cildimiz üzerinde iyi hissetmesini isteriz, bu yüzden eve giderler gelmez onları giymekten keyif alabiliriz. Ve son olarak, biz de bizim Elbiselerimi istiyorum bakmak yüksek kaliteli giysiler gibi. Düz kumaş, düzgün dikişler, güzel ayrıntılar. Parçalanmak üzere olan bir şey değil.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın