Kumaş Alımı Yapan

Kumaş Alımı Yapan.
Kumaş Alımı Yapan.

Pamuk nefes alabilir ve yağ bazlı kumaşlar gibi koku tutmaz, giysilerinizi giymek arasındaki engere birkaç kez kurtarabilirsiniz. Elbette çamaşır yıkamam harika. Artı para, su ve enerjiden tasarruf edersiniz ve elbiselerinizin daha da uzun süre dayanmasına yardımcı olacaksınız.

Kumaş Alımı Yapan.
Kumaş Alımı Yapan.

Kumaş Alımı Yapan. İşten oynamaya, atletik kıyafetlerden akşam kıyafetlerine kadar pamuk var. Elyaf öylesine çok yönlüdür ki dokunabilir veya kadife, dantel ve kadife gibi farklı kumaşlardan bir demet halinde örülür. O yüzden olay ne olursa olsun, pamuk sizi örtbas etti.

Pamuk güçlü, sert ve liflerini kirletmekten korkmaz. Uzun süre dayanması ve ilk aşınmada parçalanmamasına güvenebilirsiniz. Dayanıklı iş elbiselerinden zamansız dolabınızı pamuklu olarak stoklayın, çünkü uzun mesafe için.

Pamuk, diğer kumaşlara göre daha kolay yıkanır ve bakıma tabi tutulur; bu nedenle, çamaşır makinesinin kirli çalışmalarınızı yapmasına ve kuru temizleme ile kazandığınız paranın keyfini çıkarmasına izin verin.

Kumaş Alımı Yapan. Çok fazla gerginlik gibi bir şey var. Bir giysiye ne kadar çok spandex eklerseniz, sarkma, torba ve germe şansınız o kadar yüksek olur. Elbisenizin etiket üzerinde% 5’den az spandex arayarak şekline bükülmesini önleyin.

Ter terbiyesiyle yakalanmayın! Pamuk, polyester gibi yağ bazlı sentetik kumaşlardan daha iyi nefes alır; bu nedenle, çalışırken giymek için mükemmel bir şeydir. Nem çekici pamuktan, egzersiz sırasında sizi daha kuru ve daha serin tutmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Kumaş Alımı Yapan.
Kumaş Alımı Yapan.

Pamuk yumuşak, emici ve nefes alabilmektedir. Kıyafetiniz kaşıntılı, rahatsız edici, sert veya yapışkan ise, etiketinize bakın; çünkü giyiminiz pamuklu olmayabilir. Lifte rahatlığı belirleyen şey hakkında bilgi edinin.

Kumaş Alımı Yapan. Akşam yemeğini pişirirken, çalışırken ya da kamp ateşinin çevresinde oturduğunuzda, kıyafetleriniz farklı kokular içinde emilmelidir. Pamukla endişelenmenize gerek yok. Çamaşır makinesinde olduğunda, kokmuş maddeleri diğer kumaşlardan daha kolay serbest bırakır. Kıyafetin kokmasına neden olan şey hakkında bilgi edinin.

Pamuk çok şey, ama kesinlikle yapışkan değil! Statik yapışma birçok utanç verici kumaşın başarısızlığından sorumlu olabilir, ancak pamuk hiçbir zaman suçlu değildir çünkü elektrik yükü tutamaz. Bu nedenle, yapışkan olmayan giysiler istiyorsanız, pamuklu sopa kullanın. Statik yapışmaya neden olan şey hakkında bilgi edinin.

İnsanlar yanlış olduğunu düşünüyorsa, pamuk seçmek doğru olmalı! Haplar, kumaş kendine veya başka bir malzemeye sürtünmede elbiselerinizde ortaya çıkan karışık elyafların sinir bozucu toplarıdır. Naylon, polyester ve harman hallaç hapları kullandıktan sonra kalıcı olurken, pamuk yıkamada haplar tutarlar. Bu nedenle, elbiselerinizin düzgün kalmasını istiyorsanız, satın almadan önce etiketi kontrol edin. Giysilerin haplanmasına neden olan şey hakkında bilgi edinin.

Dünyanın en önemli giyim elyafı, erkek pamuklu kıyafetler, pamuklu elbise gömlekleri, çoraplar, iç çamaşırlar ve kot pantolon ve sweatshirt’leri içerecek rahat kıyafetler dahil olmak üzere dünya çapında satılan kumaşın% 50’sinden fazlasını oluşturuyor. Organik pamuk sentetik gübreler veya böcek ilacı kullanmaz ve bu nedenle çevreye daha az ayak izi bırakır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın