Süprem Kumaş.

Süprem Kumaş.

Süprem Kumaş.

 Muhtemelen kendi adını taşıyan gelen isim süprem kumaş giyim kumaş alımı yapanlar ve yatak takımları için popüler bir

Süprem Kumaş.
Süprem Kumaş.

malzemedir. Süprem bir olan yumuşak, esnek kumaş rayon, yapılan pamuk , yün karışımlı iplikler veya ipek.

Kumaş Alanlar. Pamuktan yapılmış özellikle süprem kumaşlar, gerçek bir klasik. Jerse sik elastan veya viskon ile karıştırılır bir çarşaf, bu karışım genellikle forması streç denir. jarse kumaş elastan veya viskon olmadan olmasına rağmen gerilebilir ama elastik değil.

Gerilebilir maddeler genişlik ve uzunluk olarak çizilebilir anlamına gelir.

Elastik maddeler orijinal şekline dönmek mümkün olduğu anlamına gelir. Tabii ki, bir esnek malzeme, yüksek kaliteli monte yaprak için bir ön koşuldur.

Giyim sanayi yıllardır jarse kumaşlar, popüler moda kumaşlardan daha Jerse kumaş tarzı kullanılmıştır. Çünkü çok yönlü ve kolay bakım özellikleri jarse kumaşlar işlemek ve çocuk malzemesi olarak kullanılacak birçok farklı yolu sunuyoruz. Çocuklar için giyim yanı sıra T-shirt, spor ve iç çamaşırı Jersey yetişkinler için yapılır. Pamuk jarse kumaşlar da dekoratif kumaşlar olarak uygundur.

Parti Kumaş Alan. Pamuk formanın Yatak çarşafları, genellikle renkli ve neşeli tasarlanmış, çizgili, çiçek desenli veya dijital baskı ile dekore var. Çocuklar Jersey çocuklar yatak çok fazla zevk, renkli ve renkli desenli sundu. Hayvanlar da bir motif olarak basılabilir. Tabii ki, Süprem Kumaş.bu yüzden tek bir renk özelleştirme üniversiteye makaleler de vardır. Süprem tek-renkli tasarımlar parlaklık getirmek için basit tek-renkli tasarımlar, asla modası kesinlikle gelir.

Nasıl süprem kumaş tanıyor musunuz?

Dokuma türüne göre oluşan tipik Jersey kaburga desen. Jerse kumaş alan malzeme çok popüler hale birçok olumlu özellikleri vardır. Süprem kumaşlar yumuşak ve hissediyorum pürüzsüz cilt üzerinde.

Bu da emici, uzayabilir ve ince örgülü elekten hava. Bu nedenle, süprem kumaşlar, gömlek, elbise, pantolon ve etek gibi vücut sarılma kumaşlar için uygundur. Çocuklar ve hafif ceketler için bile giysi mayo yapılır.

Ayrıca, ek olarak, yüksek genişletilebilirlik ve hibe ile karakterizedir optimum uyum giyim konforu.

Bu süprem olan iklim kontrolü aksine polar veya hissetti. Ayrıca pamuklu süprem çok kolay evde boyanabilir. Sentetik payı ile karışık liflerden kumaşlar pamuk önemli ölçüde daha kötü mürekkebi kabul edin. Neden kumaşın elini önemsiyoruz? Belli bir amaç içinSüprem Kumaş. bir kumaş satarken el ele almak önemlidir. Örneğin, kumaş satışı olarak kullanılmak üzere tasarlanmış bir kumaş, daha ağır veya daha sert bir eli olan bir sandalyeyi döşemek için tasarlanmış bir kumaştan daha yumuşak, tekleme kumaş alan daha esnek bir el olmalıdır. Sert bir
parça kumaş alanlar
tipik olarak muhteşem bir pencere işlemi sağlamaz. Bir kumaşın görünüşüne dayanarak asla bir kumaş seçmek istemezsiniz; Eli uygulamanız için uygun olduğundan emin olmak için daima kumaşı hissedin.

Buna ek olarak, bir kumaşın eli, insanların derisine doğrudan dokunacak bir şey üzerine ne zaman kullanılacağını not etmek için önemlidir. Yatak takımları yapmak, mobilyaları döşemek ve hatta dekoratif yastık online kumaş yapmak için kullanılan kumaşlar cildinize kaba, yapışkan veya rahatsız edici değil hoş bir el olmalıdır.

Bir dahaki sefer tasarım kumaşları için alışveriş yaparken “el” terimini kullanırsanız, tasarım endüstrisi içerisindeymiş gibi görüneceğinizi garanti ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın