Stok Kumaş.

stok kumaş

Stok Kumaş.

Biz ürün satın aldığınızda, ödeme anında ve nakit ucuz kumaş olarak, ve biz bir parti ve çeşitli türleri olarak, iplik veya çeşitli şekillerde

stok kumaş
stok kumaş

sunulan her türlü, kumaşlarını satın almaya hazır. Biz uluslararası düzeyde üzerinde çalışıyoruz, stok kumaş satarken bizden fiyat almadan kumaş satmayınız..

Hepimiz dikiş, örgü fabrikaları, serigraf üretim, iplik ve dokuma fabrikaları için siparişleri alarak İtalya girişimciler üzerinde satın. Biz, fiyatlar her zaman nicelik ve malların kalitesine bağlı olarak değişiyor biz paletler veya konteynerlerin kadar kg metre ve filament iplik ile kumaş alan satmak, asgari satış hacmi var, ama onlar her zaman çok rekabetçi.

Kumaşlar, her zaman tipi ve miktarına bağlı olarak, bir olabilir ağırlık olarak fiyat, ve metrekare başına fiyat. Satın almak isteyenler için küçük ve orta ölçekli miktarlarda İtalya’da, biz de müşteri için nakliye maliyetleri nedeniyle azalacaktır kurye ve taşıyıcılar, ile bir anlaşma var.

Kumaş Alanlar. Biz sürekli tüm adapte eğitimli ekibimiz var yeni ürünler piyasaya. Bizim stok her zaman geniş bir yelpazede kullanılabilir kumaş ve iplikler, geleneksel malzemelerin arasında değişen ve tekstil sektörünün son yenilikleri ile biten.

stok kumaşBüyük sayıda veya az miktarda satın almak için bizimle irtibata geçiniz doğal veya sentetik liflerden. Biz bu malzemelerin çalışmak:

İpek,yün,viskoz,pamuk,Simli,Saçak,yün karışımlı,kaşmir ve çok daha fazlası.

Bir depodan ağırlık ve toplu Olası satış.

Parti kumaş. Stok kumaş tüm dünyada satıyor, ama mükemmel kalitesini garanti etmek için, İtalya’da sadece ürünleri satın almak için.

Stok kumaş ve iplik her türlü rengi  tasarım ve kalite. Bu nedenle, herhangi bir zamanda, bulabilirsiniz tekleme kumaş alanlar her mevsim için malzeme. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak giyim üretimi için tasarlanmıştır, ama biz stok kumaş perdeler ve döşeme için tekstil büyük bir yelpazesi sunmak için hazırız.

,% 100 doğal karışık, paketlenmiş ve tek renkli kumaşlar, elastik ve no: her doku için iki seçenek dikkate hazırız.

stok kumaşGabardin Kumaş. Stok öncelikle satın alma ve satış nişanlı triko kumaş alımı yapanlar için iplik ve iplik, ama biz geniş bir yelpazesi var dokuma iplikleri. Biz müşterilerine geniş bir renk, malzeme ve kalınlıklarda, bir seçenek sunuyor tezgahları için iplik, triko üretimi yanı sıra iplik ve iplik.

Lifler ve triko için iplikler,dokuma iplikleri,Filtre bezleri için konu,kalın iplik parça kumaş alanlar harmanlanmış yün lifleri,% 100 yün ipler ve iplikler,İplikler, karışık kaşmir,İplik% 100 kaşmir yapılmıştır,viskon iplikler,pamuk ipliği,tiftik,buklet,saçak,ipek iplik,% 100 akrilik iplikler.

Aslında tüvit, elle dokunmuş ve şafak söndürmeden gün batımına kadar uzanan çalışma adamları için tasarlanmış sert bir yünlü malzemeydi. 1830 viskon kumaş göre bir tüccar bir firmasından bazı  hakkında bir mektup aldı. Mektubu tüccar, İskoç tekstil alanından akan alınan ticari bir isim olarak anladığı için, bir doktor tarafından da yazılmış olabilir. Bundan sonra, yapılan ürünler olarak ilan edildi ve adı bu yana sıkıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın