Mikro Kumaş.

mikro kumaşmikro kumaş

Mikro Kumaş.

Mikro bir elyafın kalınlığı ölçümüdür kalınlıkları ya denye tarafından ucuz kumaş tanımlanan çok ince dokunmuş elyaf oluşmaktadır. mikro kumaşYüksek kalınlıkta bir malzeme bir yüksek denyeli noktaları, düşük denyeli düşük bir kalınlıkta biridir.

Malzeme mikro kumaş olabilmesi için, bu çapı en az 1 denye olmalıdır. Karşılaştırma için, 1.25 inkarcı o ince ipek önlemleri düşünün; Bu şekilde, mikro-doğada doğal olarak oluşturan yerine laboratuarda kumaş alımı yapanlar yapılmıştır. Bu odun hamuru ya da polyester ve naylon polimerlerden yapılabilir. Mikrofiber sayfaları çok ince, ancak güçlü ve son derece pürüzsüz ve rahat.

Mikro kumas elyaf üretimi için yüksek teknoloji ve yüksek hassas donanım kullanır. Sadece içinden filamanın istenilen kalınlığı elde edebilirsiniz. Bileşenleri, önceden hazırlanmıştır. Polyester eritilir ve bunu ikinci gerekli bileşeni ilave edildi.

Kumaş Alanlar. Sadece bileşenleri yerleştirilir sonra. Bu makine malzemeleri yumuşatır ve onlara gerekli şekil verir. Bu özel bir filtre delikleri içinden zorlayarak elde edilir. Onlar önceden belirlenmiş parametrelere kumaş alımı yapanlar boyunca bir bölüm oluşturmak için izin verir. Ama üretim teknolojisi henüz bitmedi.

mikro kumaşParti Kumaş Alanİkinci adım, polyester ipliklerin ayrılmasıdır. Bu amaçla, çıkış parçacığı su ile soğutulur. Bu mikrofiber yapılmış gibi yüksek performanslı ürünler sunmak çok sayıda oluşturur.

Bakım

Hem mikrofiber ve pamuk yaprak yıkanır ve sıradan yıkama ve kurutma makineleri ile kurutulabilir. Pamuk yaprak nedeniyle kalın kumaş kuruması için daha uzun sürer ve ilk yıkama ile küçültmek olabilir, ama onlar kumaş alan üretici tarafından “önceden büzülür” olarak satılabilir. Mikro levha, selüloz ya da ahşap hamuru gibi sentetik veya doğal liflerden yapılabilir ve aynı zamanda ilk yıkama ile küçülebilir. Hem mikrofiber ve pamuklu nevresimler de boyalar yapacak, ama parlak renkler tekrarlanan yıkandıktan sonra solacak. Her iki tip de kırışma tabi ama sıcak ütü ile bastırılabilir.

Eğer kaliteli bir set satın aldığınızda, hem mikro kumaş pamuk genellikle aynı bakım gereksinimleri olacaktır.

Dayanıklılık.

Pamuk. Bir yüksek iş parçacığı sayısı ile pamuk yaprak çok daha dayanıklı, düşük iplik sayısı ile kumaş satışı olandan olacaktır. Düşük kaliteli pamuklu çarşaflar hap için bir eğilim var.  Gabardin Kumaş ve zamanla daha az rahat artacaktır. Kaliteli pamuk yaprak yatırım yararı olsa da, zaman geçtikçe daha esnek ve rahat hale yanı sıra, dayanıklılığı ve bakım kolaylığı onların yeteneğidir.

mikro kumaşmikro kumaşHer ürün bir pelet ve kıvrımlar teşkil etmediğini, sadece mükemmel şekil vücuda hoş, buruşuk değil uyuyor. Mikro lif onun şeklini korur, polyester sayesinde, güneşte solmaz, çok güçlü ham kumaş  ve dayanıklı olduğunu ve çabuk kurur. doğal bir ürün – yarı doğal odun esaslı malzemenin mevcudiyeti deri da viskoz, selüloz hamurundan yapılan elyaf ve, hem hava almasını tekleme kumaş alan sağlar. Lycra (veya başka elastan) onu mükemmel parça kumaş alanlar ürünlerin herhangi bir şekil üzerinde oturmak bunun nedeni, genişletilebilirlik sağlar. Olumlu özelliklerinin yanı sıra, kumaş negatif yer alır. Dezavantajları kumaş yapaylık şunlardır: yeni bir moda elbise satın almadan önce, bu parametrede sizin için doğru olduğundan emin olun, böylece sentetik giysiler sık ​​sık, alerji ve deri tahrişine neden olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın