Süprem Kumaş Alıyoruz

Süprem Kumaş Alıyoruz.
Süprem Kumaş Alıyoruz.

Kumaşlar çok yönden bir insanın hayatındaki gelir. Bazı zahmetle ev komplikasyonsuz tasarımlar dekorasyon, çocuk yetiştirmek için yardımcı işçi koyarak, kuşaktan kuşağa, alan ele geçirdi. Diğerleri – uzak ülkelerden gelip uzaktan güzelliği ve ulaşımının ile gelen çarpıcı, kral olur. Jersey sadece bir kadın tarafından tetiklendiği şok ve skandal üzerinde “sosyete” girdi.

Süprem Kumaş Alıyoruz.
Süprem Kumaş Alıyoruz.

Süprem Kumaş Alıyoruz. Ne olursa olsun kompozisyon, bağıl kolaylığı forması izlenim ait o giyimleri için yoğun kumaş olsa bile. doku olarak ince ve tamamen ağırlıksız. Hatta sentetik ve giyinme forma eklenmesi zorlukla tereddüt etmeden. Bu durumda, örgü kumaş bunların boyunca daha fazla argaç boyunca özelliği genişliği, gerilir. Bu özellik, üretim teknolojisi ile ilgili ve önemli kumaş özellikleri biridir. Bu kumaş yumuşak kıvrımlar ve güzel akışında toplamak mümkün olduğu anlamına gelir, mülkiyet, ancak kıvrımlar sıkı tutmayacaktır: Aynı değişmeden ve asmak kalır.

  1. şifon: giysiler için kumaş, en yaygın olarak adlandırılan şifon, jorjet şifon, georgette krep. Kullanılan malzemeler ipek şifon, suni ipek ve birkaç polyester şifon büyük, çeşitli malzemeler dokuma şifon aynı farklı kumaş ayrılabilir, doku ve çok farklı bir his böylece fiyat farkı çok büyük. Şifon kumaşı yumuşak, pürüzsüz ve esnek his, iyi geçirgenlik ve taşıma konforu ve çok şık bir güçlü bir beden, miktarı ile gevşeme ışık görünümü; neredeyse şifon kumaşlar, bir tutulacak macun ciltte çok rahat değildir.

Çift buruşuk: Krep temel özellikleri şunlardır: ince yüzey kırışıklıklar, yumuşak doku, düzgün, parlak renkli, yumuşak, esnek ve rahat, serin, geçirgenlik, ipek jorjet vücut ağırlığı oranından muntazam. Kesme daralmış önce büzülme, çamaşırların en büyük, yaklaşık% 10, ancak.

İpek tafta, pişirilmiş dokuma yüksek dereceli ipekten yapılmış bir düz örgü kumaş olarak da bilinir. bir düz dokuma, büyük bir kumaş yoğunluğu, tek bükümlü birleşmesini pişirilecektir çoklu bükülmüş bir çözgü ipliği pişmiş atkı ipliği kullanarak, kumaş en yakın bir türün ipek sınıfıdır. İpek tafta ince temiz pürüzsüz bir yüzeye ile karakterizedir güzel, parlak, gergin kumaş, kalıcı bir kırışık üretmek için sert, ama kolay hissediyorum. Ağırlık ve bu nedenle, bilinen türden bir bobin paketleme katlanmamalıdır. Bayan üst sınıf tafta elbise, Avrupa ve kadınların birçok parça sevdim. Ama tafta karmaşık üretim süreci, küçük üretim, sadece sınırlı kaynağı, kıymetli ender daha da

Süprem Kumaş Alıyoruz.
Süprem Kumaş Alıyoruz.

böylece.

.Süprem Kumaş Alıyoruz. (Aynı zamanda yün olarak da bilinir) Dördüncü olarak, yün: yünü, kaşmir dokunmuş kumaş ya da benzeri yapay çeşitli tipleri kullanılarak bez içine dokunmuştur. : Yaygın kumaş şunlardır

 Süprem Kumaş Alıyoruz. önemli türler kamgarn kumaş biridir. Stil özellikleri: Yüzey düz, tiftik, düz net çizgiler, iplik düzgünlüğü, yumuşak mumsu bir his, tam olarak aktif, iyi bir vücut kemik esnekliği, bir uzun ömürlü olduğunu o. Doğal yumuşak parlak, hiçbir aurora, oldukça ciddi gibi görünüyor.

 Serge: Geleneksel çeşitlerin şayak kamgarn kumaş. Stil özellikleri: yumuşak, zengin bir his, iyi vücut kemik esneklik, dayanıklı solmazlığının gölge.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın