Likralı Gabardin Kumaş

Likralı Gabardin Kumaş
Likralı Gabardin Kumaş

Likralı Gabardin

Gabardin tarak elyaf dokuma, yün kumaş dimi ki, bazı su iticilik sahiptir. Ayrıca gabardin olarak da bilinir. Böylece yağmurluklar, anoraklar, üniformalar ve sivil giysiler ve benzeri gibi uygundur. Genellikle tuval dokuma, kumaş yüzeyi doğru dimi, ağırlıkça

Likralı Gabardin Kumaş
Likralı Gabardin Kumaş

270-320 g / m2 ait dik çapraz çubukları, yaklaşık 63 ° ‘lik bir açı gösterir. Hafif bir tuval dokuma ile doku, 250-290 g / m2’lik bir ağırlık bahsedilen gabardin bir yüzey. Bir arka saten doku ile kalın doku, bahsedilen arka gabardin saten temiz kalın ince, ağırlıkça 330 ile 380 g / m2. Düz ve pürüzsüz bir yüzey, kabartılmış çizgiler yok, ayrıntılı, sert ve güçlü hissetmek gabardin, yumuşak renkler, daha çok düz, renk ve çiçek vardır. Çözgü yoğunluğu iki atkı yoğunluğu, daha yüksek zincir kuvveti hızlı aşınma. Çizgiler oluşan çünkü arka kısmın sürtünmeyle uzun süreli kullanımının aşın kolayca düzleştirilir. Ham madde olarak pamuk gabardin pamuk ipliği olarak, dokuma yün gabardin tarzı, atkı ipliği sayımı kablo hattı ve iki çözgü iplikleri modellenmiştir. Konu merserize kumaş, boyama ve diğer bitirme. Buna ek olarak, yün gabardin, atkı ve çözgü pamuk kimyasal elyaf eğirme, harmanlanmış gabardin, fiber özellikleri ile farklılık tarzı özellikleri.

Likralı Gabardin Kumaş. Böylece yağmurluklar, rüzgarlık, üniformalar ve sivil giysiler ve için uygundur. Genellikle taranmış iplik dokuma tuval dokuma, sıkı bir şekilde su geçirmez yün bir tuval kumaşı olmalıdır. Ayrıca gabardin olarak da bilinir. Ayrıntılar kumaş, dik çapraz çubukları, yaklaşık 63 ° ‘lik bir açı gösteren anlamsız bir tuval dokuma doku doğru dimi ağırlığı 270.320 g / m2 ait geri saten dokusu bir yüzey gabardin ağırlığı 250.290 g / m2 kalınlığında doku, söz konusu sert ve güçlü hissetmek, gabardin, temiz verimli ince, ağırlık 330.380 g / 2 gabardin yüzey düz ve pürüzsüz, kabartılmış çizgiler açık ve ayrıntılı m geri saten bahsedilen hafif, daha çok düz, orada yanardöner ve klip harcama çözgü yoğunluk atkı yoğunluğu 2 kez, daha yüksek zincir kuvveti, hızlı aşınma. Bununla birlikte, parçaların sürtünmesi ile uzun süreli kullanımının aşın eşit oluşturan çizgiler ile preslenir. Ham madde olarak pamuk

Likralı Gabardin Kumaş
Likralı Gabardin Kumaş

gabardin pamuk ipliği yün gabardin tarzı hattı enlem hattı ve iki atkı çözgü iplikleri dokuma taklit etmek. Konu merserize kumaş, boyama ve diğer bitirme. Buna ek olarak, liflerin ivme özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir, karakterize edici özelliği, bir pamuk yünü gabardin ve çeşitli sentetik atkı iplik, harmanlanmış gabardin üzerinde bulunmaktadır.

Likralı Gabardin. Üretim süreci ve özellikleri.

Gabardin madde yerine bileşimine göre, iç içe geçmiş şeritlerin yöntem ile de ayırt edilir. Konu kesinlikle tanımlanmış açı altında çapraz geçmelidir. Bu nedenle, doku ağ-yapı bir çapraz çizgiler temsil eden bir model elde eder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın