Parça Gabardin Alanlar

Parça Gabardin Alanlar
Parça Gabardin Alanlar

Gabardin – yoğundur fakat yumuşak doku, sözde dimi örgü. Yüzünde belirgin bir küçük diyagonal yara, her zaman soldan sağa aşağıdan yukarıya doğru gidiyor: Başka bir deyişle, kumaş kalitesi ve onun dokuma görünümü değildir. Kumaş dokusu çizgili ışık efekti verir.

Parça Gabardin Alanlar
Parça Gabardin Alanlar

Gabardin, lisanslı ve o zamandan beri adı haline gelmiştir. Başlangıçta askeri üniformalar (ünlü trençkotlar) yönelik, pamuk yapıldı. yün ve ipek gabardin – Bugün birçok seçenek, doğal sahiptir. Aynı zamanda bileşim içinde bir kumaş karıştırılabilir ya da tamamen sentetik liflerin. Geçen En yaygın, esas olarak katlanmaya düşük maliyeti ve direniş için.

Gabardin gelecek ürüne iyi bir uyum sağlar elastaneyi içerebilir. Kumaş de şeklini almıştır, bu nedenle bunun dışında kat, ceket, etek, pantolon ve elbiseler kılıfı sık sık dikmek.

Modern gabardin genellikle iki taraflı, yani Onlar ön olarak ağın her iki tarafını da kullanılabilir. Ama olası hataları önlemek amacıyla, sadece tek yönde parçalar kesip.

Kumaş Gabardin – mat yüzeyli ince, hafif, opak polyester kumaş orta yoğunluk. Ayırt edici bir özelliği Gabardine kumaşın hava (nefes) geçmek ve nemi emmek için yeteneğidir. Gabardin mükemmel bitmiş üründe formunu tutar. renk, performans aşınma ve temizlik kolaylığı muhafaza ederken, kumaşın boya dayanıklıdır, özel bir nem giderici bileşimler ile örtülebilir.

Bir diğer önemli özelliği, kumaşın (ısı dahil olmak üzere), baskı farklı bir tür için idealdir kontaktnost- adlandırılan gabardin. Dekor odası (perdeler, masa örtüleri, yastık), yatak çarşafları, çeşitli alanlarda personel için kurumsal giyim, promosyon afiş, afiş, kumaş afiş, tıbbi giyim ve şekil üretimi için dikiş hafif giysiler özelliğinden dolayı özelliklerine, Gabardin geniş bir kapsamı var bakım ve dikiş ürünleri için uygun üretim özel üniforma.

Parça Gabardin Alanlar
Parça Gabardin Alanlar

Biz hafif sanayi işletmelerinin toptan kumaş tedarik ediyoruz. dokuların her parti (giyim, kamuflaj kumaş, ve diğerleri için her türlü kumaş. Özel kumaşı) için biz hijyenik sağlar. Firmamız toptancı ve rulolar halinde toptan kumaş satıyor olmasına rağmen, biz müşterileri karşılamak ve hatta daha fazla lineer metre kumaş serbest olacak.

Sipariş ve yapabilecekleriniz kumaş Gabardin beyaz satın bizim uzmana başvurun veya sayfanın altındaki formu doldurun – biz en kısa sürede sizinle temasa geçecektir.

Bu kumaş, soyma değildir ve dayanıklılığı ile karakterize edilir. Bu nedenle, kullanımı kolaydır ve gabardin kumaş bakımı için ürünler üzerinde herhangi bir özel girişim için. Buna ek olarak, kumaş yıkama için, demir kolay ve hızlı bir şekilde kurur.

Suit mükemmel yani yılın her mevsimi giyilen, sezon dışı kumaş. Kumaş “Gabardin” adı verilen iç içe lifler, sentetik lifler ve pamuk içerdiği için kış, yaz aylarında, soğuk ve sıcak olmayacak, bu. Etiket üzerinde bir parçası olarak, her zaman% 100 polyester verilen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın