Stok Şifon

Stok Şifon
Stok Şifon

Şifon Kumaşımız hızla en popüler kumaşlarımızdan biri haline geldi. Bu güzel iki tonlu, yanardöner İpek Kumaşı gerçek ipek gibi görünüyor ve hissediyor şifon, güzelce yumuşak hissi ve şık görünümü ile ünlüdür. Elbise için ideal bir seçimdir. Bizim Şifon Kumaş gerçekten resmi giysiler için çarpıcı bir görünüm eklemek yok, iyi perdeler ve elbise bezi diğer türleri üzerinde

Stok Şifon
Stok Şifon

güzel katman oluşturur.

Bu kumaş çok değerlidir. Gerçek ipeklerin özelliklerini taklit etmek için hazırlanan, kostüm üreten birçok müşterimiz bir bütçeyle çalışan, ancak stil ve kaliteden ödün vermek istemeyen müşteriler için. Şifon, farklı malzemeler üzerinde çarpıcı bir kaplama oluşturduğu için Gelin Kumaşı için de popüler bir seçimdir.

Topluluğunuza bu küçük şey eklemek istiyorsanız. Şifon Kumaş satın alın ve dekoratif atkılar ve kemerler gibi şık ve bireysel aksesuarlar yaratın.

İki tonlu yanardöner . Şifon Kumaşımız, kayısı, mango ve serise gibi geniş renk yelpazesinde mevcuttur ve 150 cm genişliğindedir. Çevrimiçi satın alın ve özel giyim eşyaları ve kadın giyim aksesuarlarınızı anahtar gardırop parçalarınızı tamamlamak için yaratın.

Şifon Kumaşlar

Muhteşem! Yanardöner ipek şifon kumaşları aslında güzelleştirmek için lüks, şık ve canlı bir yol. Ipek şifon elbiselerinden, eteklerden ve gömleklerden, pencere kaplamaları ve kanopilere kadar, bu geniş ipek kumaşlar tüm şifon ihtiyaçlarınıza

Stok Şifon
Stok Şifon

cevap oluşturuyor  ve sırt, zengin renkler parlayan renklerle titreşir. Bunların yanar dönümlü ipek kumaş olduğunu ve çözgü ve atkıların farklı renkli ipliklerle dokunduğunu unutmayın. Böylece iki tonlu efekt elde edersiniz. Ayrıca, renklerin karıştığını düşünün; böylece çözgü üzerindeki mavi iplikler ve atkı üzerindeki kırmızı iplikler mor bir şifon kumaşı haline gelecektir. Hindistan’da üretilmiştir.

Şifon. Şeffaf kumaşlar her zaman yaz için mükemmel bir seçimdir ve şifon, ısınmanın kullanıcıyı zorlamasını önlerken zerafetin sıçramasını sunmak için pek çok farklı şekilde kullanılabilir. Elbiseler için, özellikle de gelinlik için ideal olan bu rahatsız yaz gecelerinde yardımcı olması için gecelik aksesuarlarını ve diğer giyim eşyalarını giymek için de mükemmeldir.

Şifonumuz farklı renk ve stillerde mevcuttur, bu nedenle sizin için en uygun olanı bulmak için siteye göz atmanız iyi bir fikirdir. Bununla birlikte, Şifon Geniş kumaşımız daima iyi bir başlangıç ​​noktasıdır.

Düz, hafif ama hafif bir malzeme yapmak için pamukla harmanlanmış olan jersey, yaz giysileri için mükemmel bir seçimdir çünkü kullanıcıyı tartmamalı ve son derece esnek olmalıdır. Bu, mükemmel konfor seviyeleri sunmanın yanı sıra birçok tasarımda da kullanılabileceği anlamına gelir. Açıkçası, yazlık ev elbiseniz için ihtiyacınız olan her şey budur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın