Spot Şifon

Şifon Kumaş
Şifon Kumaş

Spot Şifon. Havanın romantik görüntüsünü oluşturmak için, tasarımcılar sık kullandığınız şifon. Şeffaf hafif kumaş sadece şiirsel dernekler olduğunu. Elbise şifon uçan Kadın hassas ve kırılgan görünüyor. Materyal renkli tarihsel filmler ve masal kahramanlarından görülebilir Lüks hava. Şifon moda dünyasında ortaya çıktı gibi?

Şifon Kumaş
Şifon Kumaş

En eski ve en pahalı şifon üretim yöntemi – haç şeklinde bir örgü ipek. Bu nedenle, bir mikroskop altında olan yüksek kaliteli dokuma kumaş, iyi bir ağ gibi görünüyor. Büküm krep iplik çok sıkı dokunma kumaş elde edilir iç içe düz ve biraz kabartma değildir edilir. Bu doğal bir şifon olduğunu.

Spot Şifon kıyafetler yaklaşık 80 yıl önce naylon icat çoğu insan için daha uygun hale gelmiştir. Yeni bileşim, şifon gücü veren ve maliyeti azalır. ABD’de yirmi seneyi sonra benzersiz bir gelişme var – polyester. Bunlar ipek iplik değiştirilebilir ve sentetik şifon üretmeye başlamıştır. Kopya sadece görünüşte orijinaline aşağı, ama olağanüstü güç ve dayanıklılık sahip değildir. Düşük fiyat hızla bu sentetik malzeme toplum güzellikleri bütün katmanları arasında popüler yaptı. Modern malzeme birçok türü vardır sayede Bugün, şifon üreticileri, ipliklerin tiplerinin çeşitli kullanın.

Güzel şifon şeylerin yardımıyla kendi kadınlık ve zarafet vurgulamak için günlük yaşamda ve özel günlerde olabilir. Bu lüks malzeme, uygun bir tür seçmek yeterlidir.

İşte şifon bazı popüler türleri şunlardır:

Şifon Kumaş
Şifon Kumaş

Jakar. ağ-yapı bir yoğun desenli şeffaf elemanları dönüşümlü oluşur. Genellikle soyut bir modeli vardır. Kumaş kırışma ve deformasyona karşı dayanıklıdır.

Spot Şifon. Dayanıklı, hafif ve yarı saydam malzeme. Güzel dökümlü. Kumaşın Benzersiz kaba doku döndürülmemiş ipliklerden ve bükülmüş sıkı temelleri dışına ördek kombinasyonuyla oluşturulur. bitirme için kullanılır Ve dikmek bluzlar takım elbise.

Şifon kumaş çok güzel, ama oldukça kaprisli olduğunu. O tüm diğer dokularda olduğu gibi avantajları ve dezavantajları vardır. Ürünün avantajları: dokunmatik hoş kolay ve eşit renkli, mükemmel bir örtü gibi, yalan zarif kıvrımlar. o slaytlar şifon ve kenarları onlar hamlık eğer çalışma konusunda Zorluk, çökmeye. Viskoz keten ile özellikle dikkat aramaya teşvik etti. Doğal şifon hızla sulu olma boyaları kaybederler.

Şifon elbiseler kumaş hemen hemen her kadının gardırobunda şunlardır: Bu kumaş adil için yaratılmış sanki. Ama ne kadar güzel bu malzeme şeyler, bakım talep ediyorlar gibi. şifon bakımında ana gereksinimleri Ve bir – nazik ve narin çamaşır.

Düzgün bu kumaştan şeyi yıkamak için şunlar gerekir: Yumuşak bir deterjan, geniş havlu askısı, sirke ve şeylerin bir minik bir çanta.

Aşağıdaki talimatları uygulayın.

Şifon ellerini yıkamak gerekir. Hazırlanmış ince torba içinde bir bluz veya elbise koyun. Şimdi yumuşak bir toz bazı, su (yaklaşık 30 derece sıcaklık) içinde çözülmüş olan. su koymak şeyle çanta, tabii ki, sürtünme kaçınılmalıdır, sadece hassas bir şekilde yıkayın. Temiz suda bir durulama düzenlemek ve hafifçe şeyi basın emin olun. Onu ıslak havlu sonra masanın üstüne koymak. Tüm bu noktada kırışıklıkları düzeltmek gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın