Stok Penye Kumaş Alanlar

Stok Penye Kumaş Alanlar.
Stok Penye Kumaş Alanlar.

Doğal kumaşlardan yapılmış çanta ve sırt aramak için son zamanların trendi bir “sırt çantası tuval al.” denebilir Ne yazık ki, hepsi tam tuval ne olduğunu anlamak ve bu sözcük ürün açıklamasında belirtilen değilse, satın almak reddedemez. Buna ek olarak, “tuval” kavramına çok karışıklık kelimenin İngilizce sürümü yapıyor.

Stok Penye Kumaş Alanlar.
Stok Penye Kumaş Alanlar.

Stok Penye Kumaş Alanlar. İngilizce, kelime tuval, branda, branda, branda, çuval bezi etiketlenecek «tuval» . Gerçekten denir kumaş, Hakkında Tuval aşağıda yazılı. Eğer şeffaf üçgen gerekir böylece Çoğu zaman, notlarla kare şeklini kullandı. Ve daha karmaşık şekiller yamalar kesip amacıyla, şablon kullanın. Sen karton dışına yapabilirsiniz.

Tuval – Tek malzemeden bir kumaştan bir tür değildir. Kanvas – (bir iplik boyunca değişen tur dik, yani) düz bir kumaş dokumak. Tuval doğal ve sentetik malzemelerden ikisi de olabilir. İplikler farklı bir yapıya ve renge sahip olabilir tuval dokuma olan ham malzemeye bağlı olarak.

Makul “tuval” kategorisinde isnat edilebilir dokuların küçük bir bölümünü ele alalım. Bu kumaşın her biri kendi adını ve tüketici niteliklere sahiptir.

Stok Penye Kumaş Alanlar. (Tuval) – Son yıllarda belki de en popüler malzeme ve modern sırt ve çanta kumaş dikmek. Kumaş  hiçbir analogları vardır. Bu bir düz örgü vardır, bu nedenle bu kumaş da genellikle “tuval” olarak adlandırılır. büyük ölçüde Popülaritesini bileşimi tarafından belirlenir. Tuval kompleksi “iki-katlı” yapısı:% 85 poliester ve% 15 naylon üst tabakanın oluşan taban tabakası:% 65 -poliestera ve% 15 pamuk. Tuval doğal kumaşlar izlenimi verir ve süet benzer görünüyor. Bu tür bir karmaşık bir bileşimi nedeniyle, kanvas çok yüksek bir tüketici özelliklere sahiptir: Dayanıklılık yüksek

Stok Penye Kumaş Alanlar.
Stok Penye Kumaş Alanlar.

derecede; nefes alma; Bu çalışma sırasında rulo etmez; Malzeme özel bakım gerektirmez, çabuk kurur. kirden temizlemek amacıyla, ürünü temizlemek ya da 30 derece arasındaki bir sıcaklıkta yıkama ıslak mendil için yeterlidir; Tüm olası kontaminasyon nedeniyle teflon emprenye malzemesi dirençli mükemmel kir ve su iticiliği sahiptir; derisini tahriş etmeyen.

Stok Penye Kumaş Alanlar. Böylece, sırt çantası veya torba set malzeme tanımı ise “tuval” , bu yukarıdaki malzemelerin herhangi biri olabilir ve mutlaka doğal olmayan olabilir. Ayrıca, avantaj ve doğal ya da doğal ve sentetik kumaşlar, çok sayıda oluşan, sırt çantaları dikerken kullanılabilir karışık bir kumaş indirgeme dezavantajlarını geliştirmek için.

Pamuklu kumaşlar, uzun bir süre için tanımlanabilir. Sert itibaren batiste olarak havalandırmak için hacim en ince gazlı. Böyle çeşitli için gerekli olan malzemeyi seçmenize olanak sağlar belirli durumlarda ve insan hayatının küreleri. hakkında daha fazla okumak pamuk burada .

Saten en yüksek kalitede iplikler dokuma pamuklu saten yapılmış. Olarak – bir sonucu malzeme mat ve parlak alt bakan yüzeyi ile. Yatak çarşafları gelen ipek benzer, ancak statik elektrik tutmayan, levha şilte kapalı kaymıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın