Stok Kumaş Alanlar.

Stok Kumaş Alanlar

Stok Kumaş Alanlar.

Eğer bireysel ürünler görüntülerken, görüntülenen Stok kumaş alanlar göreceksiniz. Size böylece bizim gerçek

Stok Kumaş Alanlar
Stok Kumaş Alanlar

envanter azaltarak,işlemini tamamlamak önce alışveriş ham kumaş alanlar sepeti anda güncellenir, böylece başka bir müşteri, o öğe sipariş ki mümkün olmasına rağmen biz, o anda stok var yaklaşık kaç kilometre söyler ödeme evi.

Bir öğe kumaş ise, biz spot kumaş alanlar  var yerine, madde geri sipariş olacağını bildiren alışveriş sepetinde bir not göreceksiniz miktar daha sipariş çalıştığınızda, (bizim tedarikçiden daha fazla alabilirsiniz anlamına gelir) sen. Biz stokta var gemi ve o geldiğinde boya çok varyasyonları size bir sorun neden olabileceğinden, daha sonra dengeyi kumaş alımı yapanlar olmayacaktır. Size o geldiğinde o öğenin istediğiniz miktarın tamamını gemi olacak. Birden çok öğe sipariş ve bazıları bizim Stok Kumaş Alanlarenvanter derhal varsa, biz size hemen o gemi olacak ve o geldiğinde size geri sipariş kalem (ler) gönderecektir. Çift nakliye ücretleri için fatura olma konusunda endişelenmeyin.

Lütfen dikkat:

Parti Kumaş AlanBizim kumaşların bazı değil (bizim tedarikçiden daha fazla elde edemezsiniz). Biz bu gibi özel Satın Alma öğeleri bakın. Bu ürünler geri sipariş edilemez. Bu durumda, biz stok var miktar ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli olup olmadığına karar verebilir.

Ülke genelinde etrafında yüzen stok kumaş alanlar küçük miktarlarda bulunmaktadır. Biraz kusurlu, ya da sadece sınırlı yarda olsun, en büyük şirketler nedeniyle stok kumaş kullanmaz “üretim baş ağrısı.” Biz küçük olduğumuza Ama biz, Stok Kumaş Alanlarkusurlar geçici istenmeyen kumaş kullanmak ve bazı gerçekten inanılmaz şeyler yaratabilirsiniz.

Kumaş AlanlarŞu anda, yeni bir eve ihtiyacı Amerikan yapımı kumaşlar bulmak için merkezli  kaynak ile çalışıyoruz.

Ve sürecin en iyi parçası? Biz zaten, bizim hayal serpin var ne kullanın ve vicdani tarzı istemek kadınlar için tamamen benzersiz bir şey olsun.

Parça Kumaş AlanlarBiz ne kazmak, arkadaşlarınıza söyleyin. Biz daha tasarımlar, kaynak deli geri dönüşümlü kumaşlar ekleyin ve gerçekten bu endüstriyi sarsacak bizim küçük bir ekip büyümek istiyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın