Parti Kumaş.

Parti Kumaş.

Parti Kumaş.

Parti kumaş ve giyim imalat ve fiyat önemli ölçüde düştü beri, ev dikiş de düştü. Dikiş para harcamadan bir Parti Kumaş.gardırop oluşturmak için bir yol olarak kullanılan, ama şimdi daha satın almak için daha uygun hale gelmiştir. Eğer alışveriş merkezi için bir yakala Neden? Bir elbise dikmek

Ucuza yapılmış giyim ezici bir miktar her yerde kullanılabilir, ancak ironik bir şekilde, bir kez daha dikiş geri dönmek için insanları teşvik ediyor. Biz kaliteyi özledim. Biz yaratıcı ve bağlı hissetmek ve tehlikeli ve sömürücü yapılan giyim eşyası önlemek istiyor. Biz bir hareket vardır ve kumaş sektöründe yavaş ama emin adımlarla, bize yetişmeye.

Ben dikiş desen tasarım ve kendi dikiş uygulama kariyer hobi kaymıştır olarak, benim parti kumaş tüketimi on kat arttı. Ben her zaman üzerinde çalışıyorum ve sürekli iyi şeyler bulmak için ne kadar zor olduğunu tarafından sürpriz tasarımlar için doğru malzeme tekleme kumaş alanlar: ipek krep ve telefinin, örgü, baskılı ipek kazak örgüler çizgili olmayan-boncuklanma ve aslında şeklini almıştır. Ben dikiş son birkaç yıldır popülerlik patlayabilir izledim ve ben sık piyasa görünümünün hazır giyim noktasının daha fazla dikiş yaklaşırken yapımcıları yeni hizmet etmek nasıl

Parti Kumaş.
Parti Kumaş.

geliştiğini yavaş tarafından her zamankinden daha.

Benim kendi kişisel parti kumaş arayışı, ben parti kumaş POLAR ve polyester şifon yüklü indirim mağazalarında alışveriş durdurduk ve bez toptan depolarda içine cesaret. Kumaşın rulo üzerine palet ve rulo ile dolu dağınık, kaotik yerler ilçe toptancı tasarımcıları ve parti kumaş mağazaları öncelikle satmak. Daha ben depo sahiplerine konuşmaya başladı, daha meraklı ben kumaş sektöründe kendisi hakkında oldu. Bizim parti kumaş nereden geliyor? Kim mağazalarında satışa sunulacak karar verir? Ve neden herhangi bir Parti Kumaş.hilkat bulamıyorum?

Birçok yeni online kumaş mağaza çıkışında belirgindir. Parti kumaşlar sahnede nispeten taze. Ancak, onun sahibi öncelikle turkiyenin büyük kumaş toptancıları birinde, kumaş sektöründe çalışan yıllık tecrübesi vardır. Bu yeni dalga şu anda insanlar istiyoruz çünkü biz bunu yapıyoruz için çünkü. Biz kıyafeti dikmeye değil, bir adım daha ileri götürmek istediğiniz yere var.” Açıklıyor O çok iyi hepsini anlar kaynak arzu kumaşların çalışmakla hayal kırıklığı: “ihtiyacımız daha kaliteli moda tekstil kitlelere kolayca kullanılabilir!”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın