Stok Kumaş Alan

kumaş
kumaş

Viskon

Bu harika kumaş olmadan moda modern dünyayı hayal etmek zor! (Viskoz odun hamuru hazırlanır) yapay kaynaklı birlikte, bu kumaş, çok iyi özelliklere sahiptir. Viskon en önemlisi yumuşak ışık ve dokunması hoş ve – bu evrensel ve pratiktir. Onun dikiş elbiseler hemen hemen tüm modellerde Gönderen: gündelik kokteyl ya akşam. Viskon şık bluzlar, gömlekler, güneş elbise ve tunikler aldı. moda baskılar, düz renkli – Artı bu malzeme çeşitli renklerde sunulmaktadır olması.

Jakar

kumaş
kumaş

Bu kumaşın özelliği – karmaşık bir örgü içinde. Sonuç genellikle karmaşık desenleri ile, yoğun bir kumaş. Bu kılan jakar kadar lüks! Bahar elbise, etek midi, yelek, elbise – Eğer jakar gelen dikebilirsiniz tüm bunlar. Evet, yüksek kaliteli jakar o hesaba desen veya tasarım alarak kesip kolay değil, çok pahalıya mal olur, ama sonuç buna değer. Hayal gücünü açığa çıkarmak için kalır!

Jersey kumaş

Son hecede aksanıyla. formanın Bu özel tip – Bahar makyaj için gerekenler. Yün, pamuk, sentetik lifler kısmı – forması farklı malzemelerden en iyi birleştirir. Farklı yoğunluk olmuyor. Eğer kolay bir ceket veya hırka istiyor musunuz? yün oranı yüksek olan, daha kalın forması seçin. Biz tarzında bir sıkı elbise ile gelip? Daha iyi kompozisyonda ipek iplikle ince, akan formayı almaya. Ve bu dokudan şık katta bir etek dikebilirsiniz – bahar hava için mükemmel!

Kreplenmesidir.

Şaşırtmak için hiçbir şey bu kumaşı. Bu özel bir büküm iplikler elde edilir benzersiz kabartmalı bir dokuya sahiptir. Krep kumaş kolaylıkla dövülebilir, iyi asmak ve neredeyse hiç kırışıklıklar dikmek. Orada birçok çeşidi vardır, ama bahar daha yoğun varyasyonları seçmek daha iyidir – yün veya yün karışımı. Bu dokudan bir elbise ya da bir takım elbise dikmek olabilir. Hafif krep saten veya krep-şifon yaz için bırakın.

Denim

kumaş
kumaş

Bu kumaş özel ihtiyaçları yok giriştir. Sıradan kot memnun değilseniz, size benzersiz bir şey denim dikmek olabilir. Örneğin, tulumlar veya , uzun etek kısa veya yelek için. Gerçekten yeni bir şey yapmak için, aplike, nakış, farklı dekor kullanın. Bugün kot – popülerliğinin zirvesinde.

Süet

70’lerin moda elemanlarının önemi eğilim bugün Verilen süet belirgin artışlar. Gerçek hippiler gibi, süet pantolon ve ceketler dikmek. C ve doğal olarak saçak süslemeleri. Şık ve pratik – süet omuz yapılmış bir çanta. Genel olarak, ve bu yoğun ve güzel malzeme Eğer baharın yol düşünebiliriz!

Kumaş – bir güvenilir oldukça sıcak ve güzel bir malzemeden (Sadece değiştirilebilir bahar hava için!). Ona göre genellikle tasarımcılar klasikleri açın. Etek ve ceket buklet şık bir görünüm, hem ofis elbise kodu ve bir iş toplantısı dahilinde.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın