Spot Kumaş

kumaş
kumaş

Poliamid

Genellikle yüksek elastikiyet nedeniyle ilave edilir iç çamaşırı, çorap, tayt ve taytlar, bulundu. Şeklini muhafaza eden bir hızlı ve iyi bir emici malzemedir. Dezavantajları yok olmadan Ama – poliamid nedeniyle hızlı elektrikli onun değil çok güvenli yapı için, tehlikeli maddelerin listesinde yer alan ve pratik hiç ısı tutar.

Akrilik

kumaş
kumaş

Spot Kumaş. Görünüşte güçlü yün benzer, ancak böyle çok gerisinde değildir ve kullanışlı özellikleri onu düzey başka sentetik materyal. Üretiminin baz karmaşık kimyasal reaksiyonlar sayesinde ışık gerekli bileşenler gelecek akrilik kumaş üretmek onun yardımı ile, doğal gazdır.

Sentetik kumaş nefes değildir. Nedenle, yaz aylarında giyilen edilmemelidir: sıcak havalarda, hatta daha ter. Ayrıca, cilt dokusu ile temas ederek statik elektriği meydana gelir. Bu da, artan sinirlilik ve yorgunluğa neden olabilir.

Akrilik genellikle doğal yün kazak, hırka ve balıkçı ile değiştirilir. o örme eldiveni, çorap ve sıcak tayt itibaren. Eğer kazak rengi çok doymuş ve parlak olduğunu görüyoruz, ve o rafa baktı çok daha kolay ise, daha büyük olasılıkla o akrilik. Eğer yün daha iyi ısıtır asla akrilik kazak unutmayın.

Çocuk elbisesi dikiş kullanılan kumaşların da oldukça popüler türleri. Buna ek olarak, kumaşın bu tür çoğunlukla dokunularak çok hoş, bu arada çarşafları yaptı.

Spot Kumaş. Gömleklik kumaş – malzemenin bu tür sadece giyim oluşmalıdır. Onun mükemmel performans, bebek, ancak bebeğin gömlek kumaşı ile cilt temasını önlemek için tavsiye edilmez dondurmak veya ıslanmasına izin vermeyecektir.

kumaş
kumaş

Yün karışımı – kumaş bu tür bir sadece, kullanımı kolay ve kabul edilebilir, fakat aynı zamanda durumda oldukça etkilidir. Yeni doğan bir çocuk için gelen yapıldığında. Tabii ki, satın almak ve saf yün ancak bu tür giysiler hızla doğmuş bebek şeyler genellikle bulanık olduğunu göz önünde bulundurarak görünümünü kaybeder olabilir. Böylece, saf yün safsızlık veya “viskoz” yapılmış giyim bakmak en iyisidir.

Yukarıdaki önerilerin satın alma durumunda bağlılık, sadece gerçekten muhteşem edinimini yapamaz, ama aynı zamanda da çok önemlidir bebek konfor ve güvenlik ile yetenekli. , Giysi seçiminde dikkatli olun Bebeğinizin özen ve henüz bunun için size teşekkür edecek zamanı değil.

     Spot Kumaş. Dikiş giysi ya da başka bir yazılar Bilindiği gibi kumaş seçimi ile başlar. Ancak, doğru seçim yapmak ilk bakışta göründüğü kadar kolay değildir. Fiyat, kumaş kalite ve ürün çeşitliliği için en iyi seçeneği sunmak için malların satışlarının hangi noktayı belirlemek için önemlidir. Online mağaza Günümüz bilgi dünyasında zaten herkes ve onları çoktan çevrimdışı mağazalarında daha neredeyse hiç daha sık üretmek satın sürpriz değil.

Polyester kumaş

Pamuk seçenekleri her eksikliklerin Yoksun. Böylece onlar da elektrik birikir başaramadı ve havayı kaçak yok rüzgar geçirmez iyi özelliklere sahiptir. Bu dokular genellikle dikiş kış erkekler ve kadınların yalıtımlı ceketler için kullanılan olduğunu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın