Parti Kumaş Alan

Parti Kumaş Alan
Parti Kumaş Alan

Doğal kumaşlar

Tabii ki, fanlar doğal kumaşların daha zor kıyafetler seçin. Giyildiğinde Ne yazık ki,% 100 doğal lifler (keten, pamuk, ipek) ihtiva eden, hemen tüm kumaş büyük ölçüde çökmek. diğer yünlü fazla lif yoğunluğu nedeniyle kumaşlar, ama yine de iyi bir takım kumaşları reçel daha az eğilimli genellikle çekinmez.

Polar – üretim tulumları için kullanılan su itici etkisi ile polyesterin ince kumaş, açık giysi ve hatta çamaşır ( “erkek” olarak adlandırılan).

Parti Kumaş Alan
Parti Kumaş Alan

Velsoft – kesin olarak giyilen ve bakımı için vergi bir hassas, yumuşak pile sahip bir sıcak polyester kumaş.

Viskoz , emici ve pürüzsüz, kire dirençli ve mikroorganizmaların eylemi suni ipek kumaş, -.

Membran – Cilt ter etmeyecek şekilde yapay bir doku, iyi sıcak tutmak kış şeylerin üretimi için kullanılan, ancak içeriden nem olanak tanır.

Buruşma pamuk direnci büyük ölçüde bağlıdır kalitesi : o kadar yüksek olursa, yani, Güçlü büküm elyafı, daha az kırışık pamuk giysi. Tutkulu “taraftar doğallığı ince kumaşlar hangi pahalı gömlek ve buruşuk asil dikmek iddia Belki de bu yüzden.

Son gelişme kırışıklık önleyen özel bir işlem ile% 100 pamuklu kumaş bu alanda giyim ortaya çıkmasını sağladı. Bunlar onlar pratik bile yıkamadan sonra, ütü gerekmez olarak, bakımı çok kolaydır.

Bundan başka, bunlar, doğal kumaş tüm avantajlarını korumak: gövdeye hoş de vücudun hava sağlayan, nem ve hava geçmek ve bir katı bir görünüme sahiptir. Özellikle popüler erkek gömlek demir dışı bir iş kişinin vazgeçilmez nitelik.

İpek

Herhangi lüks evinde gerçekten ipek yatak için teşekkür ederiz. Böyle bir zevk – için herkes gelemez gerçek lüks! Bu konuda iyi bir doğal Japon ipek kabul edilir, ama suni ipek ona çok geridedir edilir. Bu yatak, soğuk kalıcı buruşmuş ve çok yakında gözyaşı başlayacaktır görünebilir.

Keten

Parti Kumaş Alan
Parti Kumaş Alan

Yatak çarşafları için iyi bir seçenek genellikle yalnızca keten kumaş bir pop ile bağlanmak ve sonra yumuşak ve kaliteli kumaş olsun, keten kumaşın seçim olacaktır. Ne yazık ki, bu yatak yakında sıkışmış ve iyi, gerisi mükemmel, o kadar kolay değildir ütülenir.

Bambu

Bambu kumaş seçiminde iyi bir pozisyon yatak için kapsar. Bu materyal ve çevre temiz ve güçlü. bu tür ürünlerin ortaya çıkması parlak ve çekici, özellikle de üzerinde bir zevk uyuyun.

Havlu kumaş

Kış anda, havlu kumaştan yapılmış yatak kullanabilirsiniz. Isı inme mükemmel yumuşak, nem emme, kaymaz, kolay (pratikte gerekli değildir) ‘dir. Uzun olmayacak bir yatak giyin.

Mikrofiber

En son, keten çelik da temelde rahat mikrofiber, yapılmış – yumuşak, sıcak, yorucu ütüleme gerekmez, iç çamaşırı nefes ve nemi emer

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın