Stok Gabardin

Stok Gabardin
Stok Gabardin

Gabardin – Yaz için ve kış için hem gayet uygun neredeyse pratik bir su geçirmez kumaş, çoğu zaman sokakta çalışmak ve sürekli sıcaklık ve yağış değişiklikleri olumsuz etkilerine maruz kalan kişilere giyim imalatı için bir malzeme olarak icat edilmiştir. Her şeyden önce, çiftçi ve askeri düşünce kumaş patentini aldı. Bugün gabardin dünya çapında bilinir ve en iyi kumaş gabardin ile ilişkilidir markasıdır.

Stok Gabardin
Stok Gabardin

Stok Gabardin. Sentetik gabardin iş giysisi için iyi bir seçimdir. Bu kumaş tulum olduğu için kumaş seçerken çok önemli olduğu, temizlenmesi çok kolaydır olarak çünkü güven ile biz, tıbbi profesyoneller için ya da personel için takım elbise için bu kumaşı önerebilir.

Ne çok, iç için yastık örtüleri, perdeler, masa örtüleri ve diğer öğeler için bir kumaş elde Hiç seçtikleri çok memnun kalacaktır. Mağazadan gabardin evet, keşke her zevke uygun kumaşların büyük bir seçim var çünkü, ama bizim fiyatları çok hoş bir sürpriz var ve en önemlisi tecrübeli profesyoneller en zorlu müşteriler herhangi bir tavsiye sağlayacaktır, ve sadece size istediğiniz ve yine bizden satın her müşteri takdir göreceksiniz.

Stok Gabardin. Gabardin ( Gabardin ) – pamuk, yün ya da ipek kumaş diyagonal veya tuval dokuma; o, yumuşak, çok yoğun, ince elastik. Nedeniyle atkı iplikleri hemen tamamen gizlidir çözgü ipliklerinin yüksek bir yoğunluğa, geniş çıkıntılar, kumaş yüzeyi üzerinde oluşturulan. Çözgü ve atkı bükümlü ipliklerden üretilen saf yün gabardin; gabardin yün karışımlarıçözgü saf yün ya da (viskoz veya sentetik elyaf) karışık iplikten ve bükülmüş pamuk veya elyaf (veya karışım) iplik atkı katlanmış. Kumaş genellikle boyanır. Gabardin bayan takım elbise, palto, yağmurluk tavsiye ederiz.

Gabardin ana özelliği – diyagonal yara izleri. – atkı daha kalındır ana: Onlar yüzünden parçacığı seçim doğaya oluşturulur.  Eğer yoğun kumaş daha yumuşak uysal ve çekici hale orijinal bir rahatlama oluşturmanıza olanak sağlar.

Stok Gabardin
Stok Gabardin

Temel iki uçlarında bükülmüş çok ince Merinos iplikleri, üretilen Başlangıçta Gabardine yünlü kumaş, ve tek ve daha az ince – bir ördek için. Özel bir tip örgü kullanımı sayesinde – karmaşık dimi 60-70 ° ‘lik bir açı yapar şekilde eğimli olarak uzanan ince belirgin etek ön yüzeyi üzerinde oluşturulur. Gabardin bahar ve yaz erkek ve kadın mont ve takım elbise ve bazı subayların üniformaları dikmek.

Gabardin bu güne kadar bilinen 1879 yılında icat edilmiştir. Gabardin çünkü orijinal etek göründüğü yoluyla özel örgünün meşhur oldu. Şimdi üretim gabardin bazen sentetik elyaf veya viskozdan bükülmüş bir iplik kullanılabilir.

Stok Gabardin. Kendine özgü dokusu, hem  gabardin giyim imalatı, hem de diğer sektörlerde sadece kullanılabilir. Bunlar, yastık yapmak perdeleri dikmek ve sanat atölyelerinde kullanılan, mobilya döşemek. Mobilya kumaş ince gabardin, aşınmaya karşı yüksek direnç gösterir ve onun ilk görünümünü kaybetmedi ve, gabardin yazma resim, daha parlak ve canlı görünüyor. Giyim gelince, bu kumaş çok yaygın rahat giyim ve üniforma ve askeri üniforma hem üretiminde kullanılmaktadır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın