Parça Gabardin

Parça Gabardin
Parça Gabardin

Gabardin – merinos koyun özel bir cins yün dokuma yün kumaş. Oldukça yoğun ve karakteristik bir görünüm çizim vardır – ince yivli kumaşların diğer türleri arasından ayırır. Temelde dikiş demi-sezon mont ve takım elbise için kullanılan gabardin. Geçmişi ve orijinal görünümünü korurken, bu kumaşın bakmak hakkında, daha sonra ele alınacaktır.

Parça Gabardin
Parça Gabardin

Parça Gabardin. Gençliğinde, aktif ve maksatlı çok sık o zaman yapıldı spor, ekledi. Ama bu alanda zafer zorlukla kendisine verildi: çünkü tipik Londra hava, o sürekli dondurma, giysiler, ıslak sık soğuk algınlığı ve hipotermi rahatsız etti. Beklendiği gibi, o nem, ısıtır iletmek ve kötü hava karşı korur etmeyen bir elbise hayal.

Yün gabardin veya sıkı dokunmuş yün iplik, iki boyutlu düzgün ve dokunun malzemeye iyidir. Bu kumaşın doğası çok çekici ve akan yapar. Ama bu özellik dikiş ve ütü ile ürünün görünümünü bozabilir tam da budur. Terzilik, erkek giyiminde Avrupa atölye gabardin çalışma konusunda uzmanlaşmış bir veya iki ustaları var bağlanmıştır sipariş etmek.

Gabardin çok dikkatli olmak bir stil ve bitiş seçin. İlk deneyimi için kol veya sönük biyeli yaka veya boyun, hem de ücretsiz terziliğimi seçilmesi tavsiye edilir. Zor gabardin Detayları doğru Dikiş, bu nedenle deneyimli bir terzi olmadıkça, set-kovanları ve şekilli yakaları önlemek için. Koyu daha parlak kumaşlarla daha iyi.

Parça Gabardin.  Fikir Thomas 45 yaşında iken zamanda fark etti ve o dükkan ve konfeksiyon fabrikaları birkaç sahibi oldu. O Merinos koyunu çok yumuşak ve ince yün denemeye başladı ve o zaten bize ismini biliniyordu yepyeni, su geçirmez ve rüzgar geçirmez bir malzeme yaratmayı başarmıştır – gabardin. İlginç olan şu ki, hava şartlarından yolcuları korumalı eski adıyla gabardin üst manto.

Parça Gabardin
Parça Gabardin

Yeni kumaş çok hızlı dağıtmak ve yakında bu sadece günlük, dikiş için kullanılmaya başlanmıştır, ancak ordu için özel giyim, bilimsel keşif, pilotlar, denizciler üyeleri. Şimdi büyük bir kısmı, bu iplik (pamuk, viskoz ipek, keten, vs.) çeşitli bir karışımından yapılır, en az popüler gabardin, ancak. Şimdi gabardin ürünü sipariş edilmelidir satın almak için Türkiye’den kumaş ve diğer ülkelerde, bu alanda köklü.

Gabardin ürünleri satın alırken yüksek kaliteli kumaşlar kaynağı olacak güvenilir bir satıcı seçmek gerekir. Ancak bu durumda, hayal kırıklığına olmayacaktır hızlı kesmek için tamamen elverişsiz olacaktır malzeme satın sahip.

Parça Gabardin. Mağaza  kalite tekstil güvenilir toptan ve perakende tedarikçisi biridir. Burada, Türk Pakistan ve satın alabilirsiniz Çinli kumaş üreticileri. Bitmiş tekstil Çok çeşitli onun beyan özelliklerine karşılık gelen, gabardin gelen dayanıklı ve güzel ürünleri seçecektir.

Dikiş gabardin sanforlamak olmalıdır önce yıkama ve ütüleme sırasında bile yoğun bir kumaş küçültmek, böylece kuru temizlemeye.

Astar kumaş astar gabardin isteğe bağlı dikiş ürünleri ince viskoz ve ipek krep de belkemiği seçmek daha iyidir. Eğer astar ürün dikmek. Eğer ödenekleri eklemler işleyemez. Ürünün ön tarafını ütü sırasında overlok üzerindeki ilik çok ince bir iplik almak, bu nedenle zaman overlok dikiş payı kapalı süpürme üzerine basılmış olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın