Stok Denim Kumaş

Stok Denim Kumaş
Stok Denim Kumaş

Şu anda, denim tekstil işletmeleri, elyaf yapısı ve kalite göstergeleri farklı bileşimde Cumhuriyeti üretti. Hammaddeler esas olarak yabancı ülkelerde elde denim kumaşların imalatı için giyim işletmeleri. Bugüne kadar, bu kot doğal elyaftan, ancak kimyasal liflerden oluşan bir karışımın, sadece üretti.

Stok Denim Kumaş
Stok Denim Kumaş

Stok Denim Kumaş. Ana göstergeler kot lif bileşimi, yoğunluk, mukavemet, aşınma direnci ve nefes vardır. Kumaş yoğunluğu arttırılırsa, geçirgenliği azalır, sürtünmeyle aşınma direnci ve dayanıklılık arttırılır. Gerçek, göreceli ve en: doku yoğunluğunun üç tipe ayrılmıştır. Buna ek olarak, tekstil denim amacına bağlı olarak, farklı bir yapı, atkı ve çözgü ipliklerinin sayısı olabilir. Örneğin, bir yüksek yoğunluklu doku bahar ve yaz giyim için düşük yoğunluk ile sonbahar ve kış giysileri ve kumaş dikmek için kullanılır.

Ana göstergeler denim kumaş tekstil kırışıklık direnci, nefes alma kabiliyeti ve aşınma direnci vardır. Örneğin, hava geçirebilirlik denim – bu özellik kumaşın kendisine ve tahmini hava geçirgenlik katsayısı boyunca havayı geçirmek için. Daha yüksek yoğunluklu, daha az olan hava alabilirlik denimdir. Buna ek olarak, daha yoğun bir kot aşınmaya kırılma, ağırlığı ve direnci daha büyük mukavemet, uzama sahiptir. Stok Denim Kumaş. Giyim

Stok Denim Kumaş
Stok Denim Kumaş

için tahsis edilmiş tekstil endüstrisi aşınma kot çeşitli aralığında, sürtünme kaynaklanmaktadır. Denim kumaşların sürtünmeyle aşınma direnci bunların lifli yapının, yüzeyin yapısına göre değişir.

Kumaş lif yüzeyi üzerinde çıkıntı birinci uçları sürtünme nedeniyle meydana gelir. Yerlerde çıkıntılı fiberler doku şeritleri aşınmaları başlar katlayın. Bazı yerlerde yüzeye zarar görmüş ve lifler lif kesilir. Denim kumaş göstergelerinden biri ek olarak kırışıklık direnci sağlar. Çeşitli dış kuvvetlerin kumaşın maruz kaldığında kırışma direnci altında çökmesi direnç büyüklüğü anlaşılır. Denim kumaşların kırışma direnci temel olarak fiber bileşimi, yoğunluk ve bitirme bağlıdır. Sentetik liflerin denim kumaşların daha bir parçası, daha az da ezilir.

Stok Denim Kumaş. Bu denim kumaşların fiziksel ve mekanik özellikleri de yoğunluk ve değişiklikleri incelemek amacıyla araştırma çalışmaları gerçekleştirilmiştir. Bu amaçla, denim kumaşların değişik çeşitleri edilen 3 seçilmiştir, 70.0 teks. Temel doğrusal yoğunluk, 25.0 tex 100% polyester fiberlerin% 100 pamuk kumaş + atkı doğrusal yoğunluk, 18.0 teks 100 doğrusal yoğunluğunun temeli % 100 polyester liflerden 18.0 teks, 20.0 teks 22.0 tex ve atkı doğrusal yoğunluk,% 100 pamuk lifleri, doğrusal yoğunluğu temelinde viskoz elyafların% + atkı doğrusal yoğunluk. Onların fiziksel ve mekanik özellikleri, modern enstrümantasyon çalışıldı. İyi bir kot  ayrıca çeşitli kullanılabilir – işyerinde yanı sıra boş zamanlarında, etkinliklerde ve yolculuklarda.

Yüzde 100 organik pamuktan yapılmış, dünyayı kurtarmak için organik kot üstlendi. Pamuk tüketimi ve pestisit kullanımı, bu Dünya hasar büyüyebilir. Organik kot üretim işlemi ile ilgili tüm kimyasallar kullanılmamaktadır. Bunun yerine, örneğin patates nişastası gibi çevresel faktörler.

Diğer kumaşların karışımı sürekli kırışıklıkları tutmaya yardımcı olur. Bu denim kumaş boyut olarak sabit ve yıkandığında küçülmez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın