Parti Denim Kumaş

Parti Denim Kumaş
Parti Denim Kumaş

Modern kot öncüleri global marka olarak kabul edilir. Mağazaları dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir merkezde bulunmaktadır. Bu 190 satın alımlarına nedeniyle 195 ülkenin günümüz dünyasında, bir kült sıradan giysiler döndü ve kot giyer kim onlardır.

Parti Denim Kumaş
Parti Denim Kumaş

Çünkü onun dayanıklılık, konforlu ve güzel fiyatın en popüler kumaş olduğu için türkiyede, halkın% 80’i, cinsiyet ve yaş, kot pantolon giymek. Parti Denim Kumaş. Denim gücünün oldukça tuhaf ve aykırı denim oluşan kaprisli. En önemli şey olarak, bugün dünyada markaları ayartmazlar – kalitesini. Zamanla pratik gösterdiği, tüm pahalı yüksek kaliteli ve düşük maliyetli olarak, kot süs iyi ürünleri ayırt etmek öğreneceksiniz.

Kot kumaş– bilinen ve aşina giysi. Onlar partiler için ve non-sıkı kıyafet ile çalışmak için yürüyüş için uygundur. Şaşırtıcı bir şekilde, olağan çalışma pantolon ve tulum dünyada bilinen bir moda kıyafetler, olur. Ünlü mavi kot – Bu, katı güvenilir ve farklı kumaştan dikmek tek şey değil.

Denim malzemenin çeşitli vardır. Bu özellikleri ve kullanım yöntemleri ile dokuma kumaş iplikleri, bir miktar farklılık gösterir ve imalat yöntemi, boyama örtüşmektedir.

Parti Denim Kumaş
Parti Denim Kumaş

Son halini almış iplik büküm üretilir – bunlar çözgü ve atkı hem de kullanılır. Denim ürünleri için en iyi iplik de sıkıca lifleri bükülmüş makinelerde yapılmaktadır. Üretim daha ucuz bir yöntem, – Rotor döner makinelerin kullanımı. Lifler bükülmüş değildir ve karıştırmak – bükülmüş olarak Konuyu düşük. Döner makineler çok daha hızlı mevcuttur ve işlem daha az finans sürer. Üreticiler, farklı yöntemlerle üretilen mesajları kombine – kumaş kalitesi değişebilir.

Parti Denim Kumaş. Kullanılan dayanıklı denim kumaş, tuval dokuma üretmek için – kumaş diyagonal nervür belirgin bir kabartma ile elde edilir. Malzeme genellikle tamamen boyanmış ve sadece uzunlamasına çözgü iplikleri olan. Atkı tedavi edilmezse temeli etrafında büküm (yatay, çapraz iplik).Malzeme mavi boya indigo boyalı. Gri ve siyah renk için kükürt boyaları kullanılır.

Basit kot gereklerine uyum mümkün olduğu sürece şeyleri tutacak. Pamuk dimi lacivert pantolon bir çift zaten bir klasik olarak kabul edilir. Gömlekler ve bluzlar ile birlikte, kot şeklin çizgileri vurguluyor prezentabl ve karlı görünüyor.

Denim mükemmel diğer malzemeler, mobilya, dekorasyon ile birleştirilir. Gündelik ve şenlikli ve zarif şeyler hem oluşturuluyor. Kot – yüzyıllardır kanıtlanmış konfor ve gücü, var: denim ve varyantları uzun bir geçmişi şu sonuca yol açar.

Parti Denim Kumaş. Denim yoğun ve sert yeterince dimi örgü kumaştır. Ortaçağ’da zaten orada o Mansiyon. Yelken yapımında, hem de kargo gemileri korumak için kullanılan bu kumaş iken. Daha sonra, bu çadır ve döşeme imalatı için kullanılmaya başlanmıştır. Sahillerine indi hangi efsanevi gemilerinin yelkenleri denim yapılmış bir efsane bile yoktur. Gerçek miydi yoksa kesin olarak site tanıtmak için düşünülen, kimse söyleyebilir. Ancak, dedikleri gibi, ateş olmayan yerden duman!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın