Parça Şifon Şifon Parçası

Parça Şifon Şifon Parçası
Parça Şifon Şifon Parçası

Parça Şifon Şifon Parçası.

Çeşitler şifon ipek kumaş bir türüdür. Basitçe söylemek gerekirse, bu çok ince iplik yapılır kumaştır. Hep (bu nereye maddi cephesini belirlemek çok zordur, çünkü, nerede yanlış tarafı) yumuşak ve pürüzsüz yüzeye sahiptir ve mat kaplama. en kaliteli ve popüler ipek şifon kabul edilir.

Parça Şifon Şifon Parçası
Parça Şifon Şifon Parçası

Çok daha kuvvetli ve daha parlak olmasını sağlayan elastik pamuk kumaş şifon Bu tür. Tabii ki, ipek iplik yapılmış şifon biraz daha pahalı sentetik liflerden üretilmiş malzemeden daha, ama inan bana, bu kumaştan yapılmış elbise sadece güzel değil, aynı zamanda çok emin yapacaktır. Yani kumaş mağazasında bakmak ve kendinizi bu büyülü malzemeyi satın emin olun.

Şifon elbise kullanma

Şifon oldukça kırılgan malzeme kolay bir yapıya sahip olmakla birlikte, bunun dışında giysi oldukça kaliteli çıkıyor. Birçok kişi sadece bir tatil veya gece elbisesi bu kumaştan dikilmiş edilebileceğini düşünüyorum ama o kadar değil. Bu malzemenin itibaren güzel bluz, hafif yaz, iyi, ve tabii ki, çok akan etek olun. Ve bütün bunlar güvenle günlük yaşamda kullanabilirsiniz. Bu havanın kumaş sadece güzel elbiseler olduğunu dikmek, ama o hazır şeyler dekore edebilirsiniz. Şifon zaten sıkıcı elbiseler için orijinal bir atkı, şal parlak havayı veya orijinal idamları yapabilirsiniz. Ve şimdi nispeten az parayla, kolay olabilir herhangi bir renk kumaş satın almak nasıl, iyi gardrobunu güncelleyebilirsiniz.

Nasıl şifon ömrünü uzatmak 

Parça Şifon Şifon Parçası
Parça Şifon Şifon Parçası

Parça Şifon Şifon Parçası. Onları düzgün sonra baktım edilmelidir olası parlak ve güzel kaldığını sürece şifon sizin elbiseler için. Yani onları düzgün ütülenir ve yıkanmış deneyin. Eğer ipek şifon kullandıkları kıyafetler dikmek, bu ellerini yıkamak için en iyisidir. Sadece şifon kıyafetler yenilemek Ve eğer kuru temizleme yardımıyla sırayla getirmek deneyin. bu ürünleri ütü ile de çok dikkatli bir şekilde tedavi edilmelidir. Giyim şifon tülbent veya doku kağıt mükemmel temiz demir yüzeyi boyunca inme gerekir.

Resmi giyilirken, şifon çoğunlukla daha opak kumaşlar üzerine bir kaplama olarak kullanılır. Kumaş, giyenin mütevazisini korurken elbisesine daha parlak ve doku ekleyerek yüzer. Altta bulunan kumaşın rengi de biraz gösterecektir, bu nedenle şifre alt katmanı ile koordine edilmiştir. Bu kumaş üst, etek ve elbiselerde olduğu kadar eşarplar, kemerler ve aksanlarda da kullanılır.

Şifon dikerken, bir çok iki parça arasında dikilmiş kağıt mendil kağıdı dikti. Doku kağıdı kumaşın bir arada tutulmasına yardımcı olur, dokunun pürüzlü yüzeyi şifonun tutulduğu yerde tutulur. Dikişten sonra, kağıt mendil dikkatlice sökülebilir. Şifon da tutturulabilir, zira iğne işaretleri gizleyerek geri gelecektir. Genel bir kural olarak, kanalizasyon, bu kumaşla yavaşça ve sabit çalışmalı, dikiş makinesinden çok çabuk kaçmamaya özen gösterilmeli veya toplanıp toplanmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın