Parti Kot

kot kumaş
kot kumaş

Ham Kot Denim

Çiğ denim, kuru kot, yıkanmamış kot ve işlenmemiş kot gibi terimleri duymuş olabilirsiniz. Bunlar aynı şey için adlardır: en saf olan denim kumaşı. Bu kılavuzda çiğ kotun ne olduğunu ve orada denimin% 99’undan nasıl ayrıldığını tam olarak tanımlayacağız.

kot kumaş
kot kumaş

Denim, en çok ilgilendiğimiz şey; Tutkumuzu yönlendiren şey denim mümkün olan en iyi malzemeden yaratılmış en iyi şekilde oluşturulmuş olmasıdır. En güzel kot, eski moda servis tezgâhlarında dokunmaktadır. Dokumanın tek yöntemi kendiliğinden kenar veya kenar oluşturur.

Parti Kot. Çiğ denim ile ilgili rehberimizin bu bölümünde kot kumaş çiğ denimin gerçekten ne olduğunu keşfediyoruz. In parçası 2 çiğ denim çeşitleri daha yakından bakmak, onlara ne ayırır ve en önemlisi yapar nasıl onları farklı kaybolur.

Ham Denim için Kullanılan Pamuk

Kotun kendisini yaratmak için kullanılan pamuğa ilişkin görüşler çok farklıdır. Belli bir pamuğun solmasına, dayanıklılığına ve hissine verdiği faydalar, yüzümüze gelene kadar tartışılabilir. Denim alanında o kadar çok olduğu gibi, pek çok faktöre, en azından kişisel zevkine değil.

Kesin olarak söyleyebileceğimiz bir şey, mükemmel denimde bulunan en güzel pamuğun ya da  geldiğidir. Mısır ve Türk pamuğu, pamuk ve kot kumaş ve keten gibi diğer malzemelerin karışımı olduğu gibi hızla yükseliyor.

Pamuk kaynağı ne olursa olsun ve diğer materyallerin karışımı ne olursa olsun, pamuk bir sonraki adım için hazırlıklı olarak alınmalı, temizlenmeli, tarlanmalı ve sıralanmalıdır.

Eğirme Ham Denim

Parti Kot. İplik, tek tek iplikleri oluşturmak için kot kumaş pamuk elyaflarının birbirine büküldüğü yerdir. Bu iplikler sonunda kotun kendisi yaratmak için dokunacak.

Genellikle iki eğirme tekniği vardır; Açık uç ve halka bükülmüş. En iyi kalitede yüzük veya çift halkalı bükümlü pamuk ipliği ararız. Bu, daha solgunluk potansiyeline ve son denimde çok daha fazla karaktere sahip daha güçlü bir iplik oluşturur. Daha kaliteli iplik, emek yoğun ve ilgili bir süreç anlamına gelir. Daha ucuz denimlerin çoğu açık uçlu iplikten yapılır.

Ham Denim Jeans

kot kumaş
kot kumaş

Parti Kot. Genel olarak bakıldığında, yukarıda tarif edilen süreç, üreticinin çok sevdiğimiz çiğ denim kot pantolonlarımızı üretmesini sağlıyor. Kumaş alınabilir ve bir çift sızdırmaz kılınmış kot haline getirilebilir; Temel olarak ilk emmek üzerinde küçülen kot. Tecrübeli kot kumaşın izin verdiği bir başka işlem daha var. Bu sanforasyondur. Bu proseste kot, buğulanır, gerilir ve ıslatılır ve ıslatıldığında önemli bir büzülme göstermeyecek bir kumaş oluşur.

Burada, korunmasız kotun esasını ve tuzaklarını tartışıyoruz. Sonunda bireysel kot ve kişiye özgü tadına gelir.  Kot, sağlığa zararı olmayan eşinin% 10-12’sine kıyasla azami% 2-3 küçülür.

Bu Ham Denim.

Çiğ kot budur ve nasıl oluşturulduğu, ancak bu her şeyden uzaktır. Gelen ikinci taksit ham denim temel rehberimiz nedeniyle, tek tek ham denim farklılıkları ayırt nasıl bakacağız ve kot kendileri giyilmesi ve solma potansiyeli için ne bu anlamına gelecektir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın