Spot Kot

Spot Kot
Spot Kot

Denim Kumaş: bir çözgü dokuma örtüsü ve farklı renklerde çözgü ve atkı ipliğinden oluşan% 100 pamuklu kumaştır. Denim kumaşında, kumaş yüzeyinde bir renk baskındır. Denim, konfeksiyon üretiminde ortak bir hammaddedir. Genellikle denim kumaş pamuk kullanılarak üretilir, ancak bazen kenevir kot da mevcuttur. Denim kumaşları normalde kot pantolon , iş kıyafeti ve organik ve yastık kılıfları yapmak için kullanılır.

Spot Kot
Spot Kot

Spot Kot. 14 oz kot, çoğu giysi kullanırken bükülecek ve hareket etmeyecek. 5 oz kot, ağır denim kot pantolon veya ceket sağlamaz, ancak gövde harika kumaş gömlek, etek ve elbiseler üretir. Kotun 5 ila 20 oz arasında çalıştığını ve kütüğün ağırlığının, daha hafif, daha yumuşak ve çatı katının o kadar az olduğunu bilerek, aradığınız kapsamda olduğuna inandığınız ağırlıkların numunelerini satın alabilir veya isteyebilirsiniz.

Kumaşınızı daima ön yıkayın ve kumaşları tek bir giysi üzerinde karıştırıp karıştırmadıysanız, aynı yıkama yöntemini kullandıklarından emin olun.

Soru: Bir torba yapmak istiyorum. Ne kilo kot kullanmalıyım?

Cevap: Her sorunun basit bir cevabı olsaydı, hoş olmaz mıydı. Güçlü olmasını isterseniz kendi torba torbasında durun, o zaman 10 oz veya daha yüksek bir denim istiyorsanız. Çantayı yukarı katlayıp ihtiyacınız olduğunda elde etmek istiyorsanız, gidebilirsiniz 6 oz kot kadar. Seçim senin ve çantanın ne yapmasını istiyorsun.

Burada gösterilen toptan çanta kendi üzerine duruyor (hiçbir şey çantada değil). Orta Ağırlık Denim ile yapılır.

Spot Kot
Spot Kot

Spot Kot. Tüm denim kumaş blue jeanslerin % 100 pamuktan yapıldığı çok yaygın bir sorundur. Kınadan yapılmışsa doğru cevap evettir. Birçok üretici mavi kot pantolon yapımı için adı açıklayıcı bir satış aracı olarak kullanıyor ancak denim malzemesini kullanmıyor. Gerçek mavi kot pantolonların tamamı kottan yapılmış ve tanım gereği denim% 100 pamuk olduğundan bunlar gerçek mavi pantolon değil.

Denim, % 100 pamuktan yapılmış bir malzemedir . Bu, belirli bir örgüyü yapmak için kullanılan pamuk ipliğidir. Bir atkı ipliğinin altına yerleştirildiği iplikler çarpıktır. Bu, malzemenin yüzeyindeki geleneksel çapraz çizgileri oluşturur.

Pamuklu kot pantolon

Spot Kot. Kumaşın ölme süreci çoğu diğer dokumadan da farklıdır. Sadece çözgü iplikleri, indigo kullanılarak boyanır. Atkı iplikleri beyazın doğal renginde bırakılır. Bu nedenle gerçek bir takım mavi kot dışarıda mavi, pantolonun iç kısmında beyaz ya da giyim eşyası yapılmış.

Denim kumaşının oluşturulması için kullanılan bu tür boyanma ve iplik modeliyle malzemenin solması doğal kumaş bir olaydır. Örgü iplikleri% 100 pamuk olduğundan, malzeme aynı zamanda kabarıklığına da sahip olacak. Ne kadar uzun süre giyilirse ve tekrarlanan yıkamalardan sonra, ipliğin kabarık kısmı daha belirgin hale gelecektir. İşte bu mavi kot pantolonların ünlü olduğu konfor seviyesinin kaynağı.

Aradığınız veya sahip olduğunuz mavi kotlarda, beyazın görülebileceği bu tür iplik desenleri veya örgüleri yoksa, bunun üzerindeki etikette% 100 pamuk olduğunu söylüyorsa, örgüye pamuk ördeği denilebilir. Bu dokumada tüm iplikler boyanır ve bu malzemeden yapılmış pantolonlar kesin anlamda doğru blue jean olarak tanımlanamazlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın