Saten

Saten
Saten

Saten.

Kumaş. Saten yaprakların epeyce farklı kumaşlardan yapılmış olması ve hiç kimse sizin için en iyi neyin kesin bir cevabını veremez. Naylon çok güçlü bir kumaş olup yıkanabilir bir makinedir. Bu genellikle bu kağıtları yapmak için kullanılan kumaşlardan en kalın olanıdır.

Saten
Saten

Petrol bazlı, bence oldukça iğrenç ve uyuman gereken bir şey değil. Polyester ayrıca petrol bazlıdır ve naylon bazlı tabakalardan daha iyi hisseder. Bakımı kolaydır, ancak elinizle yapraklarınızı yıkarsanız, daha uzun süreceklerdir. İpek sonsuza kadar yapraklar yapmak için kullanılan doğal bir elyaftır. İpek tabakalar sentetik liflerden daha doğal görünümlüdür ve daha zayıf bir görünüm kazanırlar. Bu kesinlikle yüksek iş parçacığı sayısı seçeneğidir ve kendi kategorisini gerçekten hak etmektedir. İpek en pahalı seçenektir ve diğer kumaşlardan daha fazla bakım gerektirir. Ayrıca daha kolay gözyaşı dökebilir.

Gelin Kalitesi. Saten sayfaları için alışveriş yaparken bu terimi çok göreceksiniz. Anlaşıldığım kadarıyla, bir şanzımandan başka bir şey değil. Beni bir dizi kağıt almamak için yönlendirmek isterseniz, üzerine “Gelin Kalitesi” ni damgalayın ve bir sonraki seçeneğe kolayca geçeceğim. Bazen, bu gerçekten saten tabakaların yüksek kalitede olduğu anlamına gelir, ancak yine de asetattan yapılabilirler. Sizi kapatmasına izin vermeyin, ancak örgüyü kontrol ettiğinizden emin olun.

Saten

Saten, dönem kılık kıyafeti yapmak için benim en sevdiğim kumaşlardan biridir. Bu dönem, bulmak kolay, çok çeşitli renkte gelir. Dahası, bir avluda nispeten ucuzdur. İnce, çürük bir saten yerine “barok saten” veya “gelin saten” olarak adlandırılan daha ağır bir saten seçin; Dövülmüş saten veya kırışmış saten gibi modern yaratımlardan kaçının. Saten giysileri astarlamak için de kullanılabilir ve döneminde soylu kıyafet ve ayakkabı astarında kullanılan en popüler malzemelerden biridir. 16. yüzyılda kullanılan bir saten kumaşa benzeyen saten kumaşın arka yüzünü de kullanabilirsiniz.

Saten Dokuma Etiketleri

Saten
Saten

Dokuma saten polyester iplerden yapılmış saten etiketler yumuşak ve parlaktır. Bebek giysileri gibi yumuşak olması gereken öğeler için önerilirler. Bir saten etiketinin metni ve tasarımı damask ipliklerle yapılır, ancak arka plan, sınırlı renklerde saten kumaştır. Saten etiketlerinizin lüks görünümü, klasik tarzı parçalarınız varsa da harika.

Bu minik elyaflar, yüksek iplik sayılı kumaşlar için mükemmel, ancak ipliğin büyük sayıdaki pamuğundan tamamen farklı bir alandadır. Parlaklık da sentetik liflerden geliyor. Bunu perspektif içine koymak için, “Sedye” tabakaları yüksek iplik sayılı pamuklu kumaştan yapılır, ancak saten kağıtların “parlaklığı” ndan yoksundurlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın