Metraj Kumaş

Metraj Kumaş.
Metraj Kumaş.

Pamuk da iyi tutan güneş ve rüzgarda, ama çabuk “solgun yüzü” -. Hemen her zaman ped (pamuk) kullanmak eklenir pamuklu kumaş ve polyester liflerin oluşmasını önlemek için. Polikoton (pamuk ile polyester karışımı) – her bakımdan, hafif bir versiyonu. Ve ağırlığı ve bakımı ile ve fiyat için.

IPEK VE YÜN

Metraj Kumaş.
Metraj Kumaş.

Metraj Kumaş. Diyet lifi proteini (hayvan kökenli), bir değişken. Yün – olduğu bazılarında hepimizin bildiği gibi, kavurucu güneşten Panama dan korumak için gerekli olduğunu, bunlar saç duygusu ve. Ama ipek mekanik özellikleri esinti veya nemli havayı, ferahlatıcı güneş altında aşağılamak demek – hiçbir şey söylemek! sokak ipek bulma gücünü kaybeder, böylece ipek perdeler astar olmadan dikmek hiçbir neden yoktur. İpek – ucuz değil çünkü pahalı malzeme ibaret değildir. Ona bakmak için – bir sanat, sonsuz sevgi ve tüm desteği gerektirir.

VISKOZ

Metraj Kumaş. Asetat, modal, suni ipek ve – organik bir hammaddeden (ladin, çam, köknar) kimyasal yollarla elde edilen lif. Görünür ve ipek benzer viskoz kumaş hissettiğini, ancak daha ucuzdur. Güneş ve rüzgâr tarafından dayanıklı olmakla birlikte, daha yüksek güvenilirlik için, genellikle polyester ya da bakırı ile kombine edilir. Ve, bir kural olarak, astar kullanın.

POLYESTER

Sentetik polimerik fiberler, kimyasal reaksiyonların bir sonucu. Bu uzun, rahat, güvenli kullanım için tasarlanmıştır, böylece ultraviyole saldırıyı yansıtmak için hazırdır. Ve ucuz.

Metraj Kumaş. Buna ek olarak elyafların yapıda olması, daha da kimyasal işlem bağlıdır . Doğal olup öğrenilen püskürtmek sıvı yanmaz modern kumaş değil, kırışıklık, hemen hemen drape ideal olarak, yıkama, kolay ütüleme sonra oturup, yanmaz, kir ve toz birikmez. Ama her durumda – astarı daha perdeleri iyi koruma, henüz icat değil.

Geleneksel elit astar yüzde yüz pamuklu saten kabul edilir . Ön yan güzel parlaklık hale geldiği örgü tipik bir yöntem, güneş ışığından iyi bir koruma sağlar. Uzun lifler ve imalat – kaliteli astar için gerekli bir koşul.

Eğer süslemek istiyorsanız hacim pileleri pencere perdeleri astar özel bir tip ihtiyacı , sözde içeriği. Aynı zamanda, (kışın) soğuk ve sıcak (yaz) havaya bir engel odanın akustiğini iyileştirmek ve sokak ekstra sesler kaçırmayacaksınız olacaktır.

Metraj Kumaş.
Metraj Kumaş.

Seçme ve saçağı yükleme pamuk artan içeriği oldukça ağır olduğunu hatırlamak önemlidir zaman onlara oranla çift taraflı flanel iki kez daha kolay ve polyester, – tüm kabartmak. Ama bunun “ağır kıvrımlar” elde edilemez.

Metraj Kumaş. Ancak, son zamanlarda kesinti yenilikçi edilen düzenlemeleri olan kompleks sistemler siyah tabaka, diğer ikisi arasında kapalı olan yüksek yoğunlukta dokuma -. aynı etkiyi güneş koruyucu kullanmaktadır. Ama örtü fazla esneklik alır. Bu tür malzemeler, ön yüzeyindeki dokuma modelinin çeşitli yalıtımlı (yapı mikrofiber içerir) ve dekoratif edilebilir. Eğer kendi bireysel fotoprint süslemeleri ise, örneğin – Aslında, bilinç kaybı gibi uzun kendisini geçmek ve ana kumaş olarak kullanılabilir astar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın