Kumaş Nerede Satılır.

Kumaş Nerede Satılır

Kumaşlar Nerede Satılır. Bizim kumaşlar ne yapılır?

Keten Kumaş Nerede Satılır.  Kumaş kompozisyon, bir kumaştan yapılmış ne hakkında daha fazla bilgi edinmek Kumaş Nerede Satılırilginizi çekebilir kullanılabilir seçenekleri geniş bir yelpazede yeni bir tekstil seçerken, ancak dikkate ilk şey, olmayabilir. (Sak lifi kumaşlar ve Eko-etiketi sertifikalı ürünler dahil) yün, sentetik kaplamalı polyester,vinil, diğer (örneğin deri) ve çevresel: Biz online numune sipariş hizmeti seçenekleri yıkmak. Burada yün, polyester, Lif ve kapalı döngü iplikler hakkında bazı temel gerçekleri kapsamaktadır.

Viskon Kumaş Nerede Satılır. Yün suni lifler tarafından eşsiz olan birden fazla akıllı yetenekleri ile üstün performanslı fiber vardır. Bu uzun süre güzel görünümünü korur mikroskobik zırh benzeri bir kaplamaya sahiptir. Lüks asmak ve yumuşak oturma için mükemmel yapmak streç iken, düzleşme önler ve yıpranmaz doğal bir kıvrıma sahiptir. Yün bir toplam kullanıcı konforu için nemi emer ve buharlaşması nefes fiber “iyi hissetmek” yapma, doğal hücre yapısına sahiptir. Ve bu zor tutuşturmak için yapım yüksek nem ve azot içeriğine

Kumaş Nerede Satılır
Kumaş Nerede Satılır

yangın kasası sayesinde olduğunu. Bizim yün ve yün karışımı kumaş bazıları şunlardır:

Krep Kumaş Nerede Satılır. Polyester , dünyanın en yaygın kullanılan tekstil elyafı bugün. Hafif ve dokunmak pürüzsüz. Başlangıçta ütü gerek yoktu sihirli lif olarak 1950’lerde kullanılmaya başlandı, onun popülaritesi hızlı, ıskarta moda tarafından tahrik edilmiştir. Biz çevre kimlik geliştirmek için polyester geri dönüşümlü dahil aralıkları var. Bizim polyester kumaş bazıları şunlardır:

Kot Kumaş Nerede Satılır. Bast elyaflar – Doğa yünü ile durmuyor. Doğal elyaflar için seçenekler ısırgan, kenevir, keten ve jüt sapları tekstil elyaf üreten “sak lifi” bitkiler büyüyor. Hızla yenilenebilir Lif doğanın kendi koleksiyonu saf yeni yün için mükemmel bir tamamlayıcı, daha gelişmiş performans ve estetik sağlayarak ve doğal alev geciktirici olan sürdürülebilir kumaşlar yaratıyor. Onlar da biyolojik olarak parçalanabilen ve onlar yetiştirilen alanların biyolojik çeşitliliğe katkıda bulunmaktadır. Bizim sak elyaf kumaş bazıları şunlardır:

Kumaş Nerede SatılırGabardin Kumaş Nerede Satılır. Kapalı Devre – Biz her zaman, geri dönüşüm lehine geleneksel modelini kırmaya gayret yeniden kullanımı ve konjonktürel döngüler var. Kalkınma yıl sonra, biz% 100 geri dönüşümlü ve kapalı döngü içerik bulunmaktadır kumaşlar var. Özellikle, polyester kenarların ve iplik kalıntıları – ham madde% 25, kendi atık elde edilir.

Penye Kumaş Nerede Satılır. Bizim ‘Biliyor muydunuz’ broşür kumaşlar hangi mobilya türlerinde ve hangi sektörler için de çalıştığı size steers kullanışlı bir kumaş uygulama kılavuzu içerir. Kısacası: Yün geniş sözleşme alanları arasında değişen göreve ve yumuşak oturma üzerinde iyi çalışır. Kaplanmış polyester ve viniller bazen “sert-daha-olağan” döşemelik senaryolarında mantıklı bir çözüm ise standart polyester, basit bir görev sandalye uygulamalarına daha uygundur.

Eğer sıvı kumaş yumuşatıcı veya kurutma kağıtları kullanmak ister, kumaş yumuşatıcılar, lifler yumuşatıcı statik azaltılması ve çamaşır koku biraz ekleyerek de iyi çalışır. Ama bazı malzemelerde kullanarak aslında lifleri üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Burada dört kez bunu atlamak gerekir şunlardır:

Kumaş Nerede SatılırMikrofiber mikrofiber hakkında büyük ne var onun karmaşık lifler tuzak toz yeteneğine sahip ve döküntülerini olmasıdır. Eğer yumuşatıcı ile yıkama atmak Ancak, onun liflerin etkinliğini ve dayanıklılığını yok bitebileceğini.

  1. Atletik Spor

Spor giyim Birçok tür dışarı çalışırken Cildinize ter emme ve serin tutmak için teknoloji esneklik var. Bu giysiler üzerinde yumuşatıcı kullanıyorsanız, esneklik engel olacak bir kaplama bırakacağım.

Alev Geciktirici Giyim

Riskini azaltmak için çocuk pijama yangın yakalayacak, aleve dayanıklı olması gerekli oluyor. Yumuşatıcı ile çocuklarınızın pijamalarını ve gecelikler Yıkama onları daha yanıcı hale getirecektir. Biz tekrar: Onları DAHA ALEVLENEBİLİR yapacaktır.

Havlu

Herkes yumuşak kapalı kuru seviyor olsa da havlu sıvı kumaş alanlar yumuşatıcı ve kurutma makinası yaprak havlu kumaş ve diğer kabarık kumaşların emme faktörü azaltabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın