Poplin Kumaş.

Poplin kumaş

Poplin Kumaş.

“Tam olarak poplin nedir?” Bir müşteri bir seçim olarak poplin, ne olduğunu bugün bana sordu poplin kumaş , Poplin kumaşve burada bir açıklama benim girişimi var:

Poplin dayanıklı, sıkı dokunmuş pamuklu parça kumaş alan esas giysi yapmak için amaçlanan kumaş, ancak diğer çok işleri için de uygundur. Bu düz dokuma kullanır aslında pamuk kapitone çok benzer, ancak kırışma daha az eğilimlidir ve demir çok daha kolay bir sıkı, daha farklı bir örgü ile. Ağırlık değişir ama genellikle orta ağırlığa ışık olduğunu – Özgürlük poplin benim dükkanda tüm metrekare başına 120 gram ağırlığında. Bu bir “gömleklik” kumaş ve en yaygın kullanımları gömlek, elbise ve etekler olurdu.

Poplin nedir?

Eğer pamuk çuha ne olduğunu biliyorsanız, poplin temelde aynıdır. Orada ikisi arasında ince bir fark olduğunu, ancak bunun ne işe henüz ve Amerikalılar pamuk çuha dediğimiz kimse bir fark olup olmadığı konusunda ayrıntılı ya da eğer biz (poplin diyoruz sanki bana görünüyor düşünüyorum , pay lütfen yapma!)

Poplin Kumaş.

Poplin kumaşPoplin genellikle 60 dereceye kadar yıkanmış makine olabilir, düşük üzerinde ve sıcak bir ayarda ütülü yuvarlandım. Ancak, Özgürlük poplin için bakım talimatları farklı – onlar 40 sadece derece ve hiçbir çamaşır kurutmaya belirtiyor.

Poplin Kumaş.

Poplin en yaygın etek, gömlek tekleme kumaş alan ve elbiseler yapmak için kullanılan bir hafif-orta ağırlıkta bir malzemedir. Malzeme aynı zamanda zengin döşeme çalışmaları için kullanılır. Poplin başlangıçta kamgarn iplik veya atkı ile bir ipek şal oluşuyordu ama şimdi böyle suni ipek, pamuk ve ipek gibi malzemeden üretilmiştir.

Poplin kumaş pamuk, ipek, yün veya sentetik karışımların dışında yapılır. Bu sıkıca bize, pürüzsüz, ince ve parlak hissettiren düz örgü kumaş dokunmaktadır. Poplin kumaş% 100 pamuk içeren ve giymek için, serin, rahat ve nefes olduğunu ve bu nedenle de pamuk poplin olarak çağrılabilir. Ağır ağırlık ve son derece dayanıklı vardır. açık amaca hizmet için, bir su itici kaplama ağır poplin verilecektir. Fuarlarda, müzeler vb büyük afiş yapmak için

Poplin kumaş
Poplin kumaş

kullanılabilir

Poplin Kumaş Alanlar.

Zengin dokusu ve olmayan bir yansıtıcı yüzey ile poplin kumaş tüm amaçlara hizmet ve çok amaçlı bir kumaş olarak kabul edilir. Düz bitmiş poplin kumaşlar çok sıkı ve düz görünüyor. Bu dökümlü için mükemmel bir kumaştır. Bu yaygın gösteri odaları ve fuarlarda bir tablo perdeler görüntüler olarak kullanılır. Aynı zamanda spor giyim, gömlek, erkek takım elbise, üniforma ve elbiseler için de kullanılabilir.

 Tekleme kumaş alanPoplin Pamuktan yapılmış poplin kumaş pürüzsüz ve yumuşak. Poplin bir ağır kumaş ve son derece dayanıklıdır. Daha az kırışıklıkları.

Ben size daha fazla karıştı değil umut ve herkes poplin niteliğine tüm ayrıntılı eğer ya da çuha nasıl farklı yorumlarda bunu lütfen. Teşekkürler!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın