Poliviskon Kumaş

Poliviskon Kumaş.

Poliviskon Kumaş.

Polyester viskon. Viskon karışımı, bir tür suni ipek o makine tarafından yıkama ve kurutma işlemek için Poliviskon Kumaş.dayanıklılık vererek, viskon ıslak gücünü artırır polyester ile, olduğu harman kumaş daha güçlü hale getirir, ama aynı örtüyü korur ve standart viskoz ipeği hissediyorum.

Bunu daha önce de duydum. ısı hayatta şekilde yaz için ideal kumaşlar pamuk, keten, poplin, gofre ve bazı hafif yün vardır. Ne söz duydum hiç poliviskon olduğunu. Benim düşünceme göre, bu yaz çırpıcıları kategorisinde ön koşucu olduğunu. Bak, bu kumaş ile benim deneyim, şimdiye kadar kasıtsız ve kasıtsız olmuştur. Ben bir poliviskon karışımı vardı yukarıda betimlenen pantolon satın alırken ben bilmiyordum. Tek bildiğim buna göre dökümlü ve inanılmaz nefes, çok iyi uyduğunu oldu.

Poliviskon (kostik soda ile selüloz muamele etmek suretiyle elde edilmiş), selüloz esterden oluşan bir suni ipek

Poliviskon Kumaş.
Poliviskon Kumaş.

kumaş. Viskon kumaşlar, zarif akan ile parlaklık mat bir ipeksi var. renklerin doğal etki onlara çekici bir görünüm verir. Viskon esnek ve rahattır bir yumuşaklığa sahiptir. Onlar oldukça hızlı bir şekilde terlemeyi emebilir gibi, onları çok samimi cilt, ama kötü termal özellikleri ile yapar.

Viskon, daha yaygın Rayon olarak ABD’de bilinen bir olan sentetik elyaf kimyasal ağaçlarından elde selülozdan yarattı. O pamuktan daha gücü biraz zayıf olduğunu ve bu nedenle sık narin, hafif giysiler yapmak için kullanılır. Işık ve havadar bu sentetik elyaf, tüm sentetik elyaflar gibi, su-itici olma eğilimindedir, ancak izin der “ter oluşturmak için buharlaşmasını azaltan ve rahatsızlık ve tahriş”.

Polyester Kumaş Nasıl Yıkanır.

Polyester ve viskoz bir karışım nötr sabun kullanarak 30 ° C’de elde yıkandı, su olabilir. Bazı polyester, viskoz karışımları hassas kumaşlar için formüle edilmiş bir deterjan kullanarak bir çamaşır makinesi içinde hassas bir ayara Poliviskon Kumaş.yıkanabilir olabilir.

Viskon elyafı zayıflamış olur ve ıslakken yıkmak eğilimindedir. Harmanın polyester içeriği düzenli döngüsünde çamaşır makinesinde yıkama için yeterince sağlam olmakla birlikte, bitki hücrelerinden elde edilen selüloz oluşan viskoz elyaflar, hem dayanıklı değildir.

Polyester ve viskon karışımı yapılmış giysiler bir kurutucu kurutulmuş veya bükülmüş ya da kuru sıkılmış olarak asla kullanılmamalıdır. Bir ipe asılı ya da onlar hala sırılsıklam zaman kuru düz koydu olmalıdır. Viskon içerik suyu korur, böylece iyice kurumasını bir süre geçmesi muhtemeldir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın