Ankara Kumaş

Ankara Kumaş

Ankara Kumaş.

Özellikle yumuşak bükümlü ipliklerden yapılmış yün örme eşya gibi kumaşlarda, bir arıza olarak kabul edilmiştir. Ankara KumaşKumaş boncuklanma ağırlıklı yapılmış kumaş ile uğraşan bir kağıt örgü tarafından tartışıldı Naylon ve naylon karışımları. Ulaştı bir sonuç boncuklanma Naylon filament denye artırarak azaltılır oldu.

Yanı sıra, kumaş ve sürtünme kuvvetlerine yüzeyinde gevşek liflerin mevcudiyetinden, hap oluşumuna eğilimi birçok faktöre bağlıdır. Boncuklanma sorumlu önemli faktörler şunlardır:

Ankara Kumaşçı.

Örtü, kumaşın en önemli özelliklerinden biri, giysi zarif estetik etkiler sağlanmasında önemli bir rol oynamıştır. Çalışma dikiş zanaat bilinmediği zaman ortaya koymaktadır için adam kumaş kullanıldı olarak giysi özel süs cihaza. Bu makale dökümlü kumaş kalitesini etkileyen faktörler ele alınmaktadır yanı sıra sıra onun ölçümü.

Giyim estetik her zaman erkekler için önemli olmuştur. Örtü, kumaşın en önemli özelliklerinden biri, giysi zarif

Ankara Kumaş
Ankara Kumaş

estetik etkiler sağlanmasında önemli bir rol oynamış kostümleri Çalışma dikiş zanaat adam bilinen değildi zaman, kumaş  olarak kullanıldığını ortaya koymaktadır cihazın giysi özel süs. Bu makale dökümlü kumaş kalitesini yanı sıra ölçümü etkileyen faktörleri tartışır.

Kumaşın yönü yıllardır kumaş mühendisliği araştırma odağı olmuştur. Bu görünüm ile ilgilidir olarak perde kalite olmasına rağmen, girişimleri var objektif bir tanımlama ve kumaş şeklinde örtü ölçmek için yapılmıştır.

Ankara Kumaşçılar.

Örtü içine kendi ağırlığı altında düşmek bir kumaşın yeteneğidir dalgalı farklı doğa kıvrımları. Dökümlülüğün objektif yanı sıra sübjektif değerlendirilebilir.

Örtünün objektif bir değerlendirme

Kumaşın objektif bir değerlendirme ile ele alınabilir ve bu bir alet yardımı ile yapılır. Tek düzlemli testi nicel kumaş örtü ölçmek için kullanılır.

Tek düzlemli testi

Ankara KumaşTek düzlemli testi kumaş sertlik ölçümü dayanmaktadır. Sertlik örtünün çalışmada önemli bir faktördür. Kumaşın kantitatif büküm sertliği uzunluğu ya da eğilme direnci açısından ölçülür. Konsol esasına dayalı sertliği test cihazı bükülme uzunluğunu ölçmek için kullanılır. bir kumaş şerit verene kadar yerçekimi öngörülen bir uzunluğa bükmek için şerit neden ileri itilir. Bu yaklaşım hala şerit geometrileri için drape özelliklerini analiz bugün kullanılmaktadır.

Tüylenme dolaşmış karakterize edilen bir kumaş yüzeyi hatam lif bez yüzeyine yapışarak ve konfeksiyon çirkin bir görünüm vererek. Bu demet bir ya da daha fazla lif ile bir kumaşın yüzeyine tutulur karışık elyaf topları. Kumaş yüzeyinden çıkıntı kaybetmek liflerin dolaşıklık aşınma ve yıkama sırasında.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın