İki İplik Kumaş

İki İplik Kumaş
İki İplik Kumaş

İki İplik Kumaş.

Gibi görünüyor ve aslında bizim web sayfasındaki tüm ikiiplik kumaşlar hakkında geniş bilgi ekledik İki İplik Kumaşdokunmadan gibi davranır ne bir kumaş gibi hissediyor hakkında bir fikir edinmek için. Bu bilgiler anlamak zor olabilir, ama biz gömlek için doğru kumaş seçimi size rehberlik etmeye çalışacaktır.

Kumaş penceresinin sağ tarafında ihtiyacınız olan tüm bilgileri içerir ve sol taraftaki kumaş resmini gösterir.

Kompozisyon

Bir iki iplik kumaş bir çok farklı malzemelerden yapılabilir ve gömlek pamuk en yaygın olanıdır. Ancak, pamuk pamuk temel kalite uzunluğu ölçülür o yetiştirilir bitki, vb bağlı nitelikleri çeşitli uzun, daha pürüzsüz ve daha rahat kumaş olur. Aşağıdaki gibi Terzi  mevcut kumaşlarda kullanılan farklı pamuklar şunlardır:

İplik.

Bir kumaş seçerken, iplik giysi hissediyorum ve konfor bir sürü karar verir. İplikler tek bir iplik ya da birbirleri etrafında bükülmüş iki iplikten birinden yapılan anlamına gelir tek katlı ya da iki-katlı ya da yapıların gelir. İki katlı iplikler bir giysi daha fazla konfor ve ipeksi bir his verir. Genellikle iki iplik kumaş üreticileri atkı (iplik kumaş

İki İplik Kumaş
İki İplik Kumaş

üzerinde çalışan) için ve tek katlı (kumaşın uzunluğu boyunca iplik çalışan) çözgü bir iki katlı iplik kullanmayı tercih.

Bizim kumaşlarda kullanılan ipliklerin kalınlığı temelde bir İngiliz Sterlini 840 yarda uzunlukları sayısı Ne sistemi kullanılarak tanımlanır. Yani, daha yüksek bir sayı daha ince iplik olduğunu. Bununla birlikte, iki-katlı 100s iplik tek katlı 50s aynı kalınlığıdır.

Renk bilgisi. İki İplik Kumaş.

Bir bilgisayar ekranında doğru İki İplik Kumaşrenkleri sunmak çok zor ve çoğu ekranlar birbirinden önemli ölçüde farklıdır. Örneğin, tek ekranda kahverengi görünen bir renk diğer bir zeytin yeşili görünebilir. Bizim kumaş resimlerini üreten, biz renkler hayat gibi mümkün olduğunca görünmesi için özel renk kalibre ekipmanları kullanın. Ancak, eşleştirme hataları önlemek için her zaman bir kumaş içeren ne renk hakkında bilgi vermek. Bu renkler renk açıklayan bir metin ile küçük kutularda görebilir. Hala bir rengin emin değilseniz size size uygun bir iki iplik kumaş almak emin olmak için bir örnek sipariş öneririz.

Dikiş Türleri.

Örgü  – üretim tezgahları ile dokuma kumaşlarda kullanılan çözgü ve atkı ipliklerinin karşılıklı birbirine geçme farklı yolları. Örgü tipi – görünümünü, fiziksel, mekanik, teknolojik ve diğer özelliklerini belirler kumaş yapısı, en önemli özelliklerinden biri.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın