Polar Kumaş Alınır.

Kumaş AlanlarPolar nedeniyle açık giyim için büyük bir malzeme bir nem karşı instabilite ve aşınan ve eskiyen bir sürü dayanabilir. Yün sentetik bir versiyonu da sıcaktır ve çok çabuk kurur. Bu, iplikler arasındaki boşluğa Polar Kumaşbağlıdır, hava cepleri oluşturur ve sizi soğuktan izole eden şey budur ham kumaş alanlar. Ancak aynı etkinin vücut neminin kaçmasına izin vermediğini unutmayın. Bu nedenle, nefes alma kabiliyeti bu tür malzemelerle ilgili bir sorundur, aşağıda bununla ilgili daha fazla bilgi edinin.

Parti Kumaş Alan.

İçinde benim ayrı bir metin , bu Alpler olan benim durumumda, dağlarda ne giymek hakkında biraz daha fazla bilgi edinebilirsiniz, ama bu herhangi bir alanda geçerlidir. Genel olarak keten ve sentetik kullanıyorum, başka bir şey yok.

Parça Kumaş Alanlar

Polar polar, iki taraflı bir havlı, çok dayanıklı bir tiftik türüdür ve sıklıkla giyildiğinde bile. Göre Wikipedia , bu tür ilk ürünlerden biri daha sonra Polar 1979 yılında oluşturuldu. Bu kumaş o zaman devrimciydi ve mucit. Polar polarını patentini reddetti ve materyalin ucuza ve geniş bir yoldan üretilmesine izin vermek fikrini verdi.

Polar tarafından tanıtılmaya başlandıktan sonra, üreticilerine bakılmaksızın hemen hemen tüm polar malzemeler Polar olarak adlandırılır. Yani, “Polar nedir” diye sorarsanız, terminoloji açık olmalı, bu Polar markasının poları ve Polar bu kumaş türü için ortak bir isim haline gelmiştir.

Bu kumaş çok hidrofobiktir ve ıslandığında bile yalıtım güçlerini korur. Yine, açık alana ihtiyacınız olan şey daha iyi. Tıpkı herhangi bir polar gibi, Polar yünlere alternatiftir ve yalnızca kumaş alımı yapanlar de bilmesi gereken şey budur. Bu kumaş yanıcı değildir, bunun yerine erir. Bunu yukarıdaki videoda gösteriyorlar ve kendi deneyimlerimden biliyorum, açık havada pişirirken yangınla eritilen kılıflarımı havlu ceketlerinden birine sahip ol.

Tipik olarak Polar rüzgar geçirmez değildir, spot kumaş alanlar ancak bu kumaşın kalınlığına bağlıdır. Sorun, oldukça rüzgar geçirmez olduğunda nefes almaz hale gelmesidir. Yani nefes alabilmek için, bazı ceketlerinde ızgara çizgileri havalandırma sağlayan ızgaralı bir polara sahipken aynı markadaki bazı diğer modellerde kumaş boyunca küçük delikler bulunur.

Kumaş Alanlar.

Polar Kumaş
Polar Kumaş

Hakkında benim başka metne bir göz varsa Öte yandan,Radyum ceket , bu nefes alma için şaşkın dikişli bir tür olduğunu göreceksiniz. Kötü haber şu: bu havalandırma sistemlerinin havayı her iki yoldan da geçtiğini bilmelisiniz, bu nedenle açık bir şekilde mükemmel bir formül yok. Dinamik aktiviteler için bir şeye ihtiyacınız varsa, daha ince tül ve belki de tam fermuar için de çıkın; Katman ve teknik faaliyetler için harika. Fakat eğer bu rüzgardan koruma ve genel olarak soğuktan, kamp ya da evde kalın malzemeler için gidin.

Yağmur koruması?

Yukarıda belirttiğim gibi, polar çok hidrofobik, ancak yağmurdan korunmanız anlamına gelmiyor. Malzemenin yapısı, suyun içinden nüfuz edeceği şekildedir. Bununla başa çıkmak için bazı tekleme kumaş alanlar ceketlerde omuz gibi daha açık alanlarda paneller var. Tipik bir örnek olduğunu benim başka bir metin .

Parça Kumaş AlanlarBazı diğer markalar suyunu püskürtmek için kumaş“sert yüz” tipi polar olarak bilinen malzemeyi üretir. Ama yine de, bu sadece geçicidir ve sizinle bir yağmur kabuğu olması gerekir. Alpler’deki benim için, bu bir zorunluluktur. Bu gelen mesajdır: polar ceket yağmurdan korumak değildir .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın